1. DecoBazaar
  2.  > Sztuka
  3.  > Grafika i plakat
  4.  > Paproć drzewiasta 50/70 - Plakat Kuklafotografia (nr 6326678)

PAPROĆ DRZEWIASTA 50/70 - PLAKAT KUKLAFOTOGRAFIA

Kuklafotografia

Cena: 89 zł

Dostępnych: 2 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 60,00 zł / 12,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Plakat o wymiarach 50/70cm.

Zdjęcie wykonane przy użyciu tradycyjnego filmu fotograficznego i wydrukowane na papierze satynowym o gramaturze 220g/m2. Wydruk ma aksamitną strukturę i doskonałe odzwierciedlenie barw.
Do wydruku użyto oryginalnych tuszów firmy Epson, dających piękne odwzorowanie kolorów i odpowiednio długą trwałość.

Produkt sprzedawany jest bez ramy.

TAGI: #fotografia analogowa, #paproć, #plakat botaniczny, #roślina
Kuklafotografia

Kuklafotografia to Ania i Grzegorz - ich dalekie podróże i bliskie wędrówki, których efektem są autorskie fotografie przyrodnicze w formie plakatów. Większość z nich wykonana na tradycyjnym filmie fotograficznym - a więc są to zdjęcia o niespotykanej jakości i unikatowym charakterze.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Kuklafotografia

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top