1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje ścienne
  4.  > Plakaty i grafiki
  5.  > Plakat Bezcenna perła 40x50cm (nr 6819718)

PLAKAT BEZCENNA PERŁA 40X50CM

Uczesane myśli

Cena: 95 zł

Dostępnych: 90 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 15,00 zł
Paczkomat InPost: 12,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 25,00 zł / 5,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Elegancki i minimalistyczny plakat z ważnym przesłaniem. Przypomina o niezbywalnej i trwałej wartości człowieka, niezależnie od tego, co na zewnątrz.

To wyjątkowy plakat, którego treść została zaczerpnięta z pewnego wpisu do pamiętnika. Po wielu latach znalazłam mój szkolny pamiętnik, a w nim prawdziwą perłę – wpis od jednej z nauczycielek. Tak autentyczny, szczery i piękny, że powracał do mnie przez wiele tygodni. W tych paru słowach jest zawarta bardzo ważna wiadomość. Na tyle ważna, że postanowiłam, po niewielkiej modyfikacji, umieścić ją na plakacie.

Ile razy zdarza się nam zapomnieć i zaprzeczać własnej wartości? Ile razy w ciągu ostatniego dnia myśleliśmy o sobie źle? Ile zapewnień potrzeba, by uwierzyć w siebie? Gdy nadejdą ciemne chwile warto wrócić do tych słów i przypomnieć sobie to, co już w nas zapisane.

Plakat jest drukowany na papierze o gramaturze 200g/m2 z matowym wykończeniem i gładką powierzchnią. Podczas produkcji zastosowano najwyższej jakości technikę druku cyfrowego z wykorzystaniem technologii atramentów UV, co stanowi o fotograficznej jakości odwzorowania detali oraz wyjątkowej trwałości wydruku.

Rozmiar plakatu to 40x50cm.
Ramka nie jest wliczona w cenę.

Tagi: #minimalizm, #rozwój osobisty, #selfcare

Ten produkt sprzedaje przedsiębiorca. Co to oznacza?
Dane firmy: Lumato spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Bluszczowa 20/8, 04-234, Warszawa
NIP: 952-222-56-94
Uczesane myśli

Uczesane myśli to marka, która powstała z myślą o zwiększaniu świadomości, praktyce uważności i refleksji dnia codziennego. Wspieramy uważne budowanie relacji ze sobą. Dbamy o wartościowe treści i przekaz, który ma znaczenie.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Uczesane myśli

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top