1. DecoBazaar
  2.  > Dziecko
  3.  > Obrazki, plakaty i naklejki
  4.  > Plakat do pobrania, cyfrowy plakat, Kacper, spersonalizowany,niebieski, kosmos do pokoju chłopca, z imieniem chłopca, na prezent dla dziecka, K (nr 6094971)

PLAKAT DO POBRANIA, CYFROWY PLAKAT, KACPER, SPERSONALIZOWANY,NIEBIESKI, KOSMOS DO POKOJU CHŁOPCA, Z IMIENIEM CHŁOPCA, NA PREZENT DLA DZIECKA, K

HappyTypo

Cena: 25 zł

Dostępnych: 3 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: za darmo
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): za darmo
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Kolorowy plakat z imieniem Twojego Dziecka (plik cyfrowy, do pobrania oraz samodzielnego wydruku w domu lub drukarni np. internetowej).
(Po zakupie grafiki należy podać swój adres email- na który zostaną wysłane pliki oraz imię dziecka, które będzie umieszczone na plakacie).

Po dokonaniu płatności otrzymujesz plik cyfrowy do pobrania i druku w formatach (wymiarach):
A4 jpg (21x29,7cm)
A3 jpg (29,7x42cm)

Jeśli potrzebujesz pliku w innym formacie np. B2 lub większej rozdzielczości proszę daj znać!
Praca sprzedawana bez ramy, do samodzielnego wydruku w domu lub drukarni (zaleca się papier minimum 170gram, satyna).
Kolory na obrazku mogą nieznacznie różnić się od tych widocznych na ekranie monitora.
Praca autorska- wszelkie prawa zastrzeżone.

TAGI: #dla chłopca, #kosmos, #literka k, #plakat z imieniem
HappyTypo

Dzień Dobry :)
W HappyTypo projektujemy oraz sprzedajemy literkowe plakaty. Można je kupić pojedynczo lub ułożyć w dowolny napis. Każda ze stworzonych przez nas serii obrazków posiada inny motyw przewodni, zestawiając je ze sobą tworzysz swoją unikatową opowieść!
Posiadamy również spersonalizowane obrazki z imieniem.
Plakaty oferujemy w formie cyfrowej, z przeznaczeniem do samodzielnego wydruku (w domu lub drukarni).
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy HappyTypo

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top