DecoBazaar > Sztuka > Grafika i plakat > Plakat MAŁY KSIĄŻĘ planeta A4 (nr 5273228)
Poradnik prezentowy

PLAKAT MAŁY KSIĄŻĘ PLANETA A4

BELECO

Cena: 29 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 12,00 zł / 2,40 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 16,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 40,00 zł / 8,00 zł
Minimalistyczny projekt - pełen mocy, aby zaspokoić wizualne potrzeby, a jednocześnie pozostawić miejsce na oddech. Plakat zainspirowany oryginalnym wydaniem Małego Księcia, którego autorem (zarówno treści, jak i ilustracji książkowych) jest Antoine’a de Saint-Exupéry. Jeśli posiadasz słowa lub motyw z Małego Księcia, które są Ci bliższe - napisz proszę, a my stworzymy plakat bardziej spójny z Tobą.

WYMIARY PLAKATU: A4 - 297x210mm. Sprzedawany jest sam plakat, bez ramy. Z uwagi na wysoką sztywność papieru plakat doskonale sprawdzi się w wersji saute, bez ramy.
WYKORZYSTANE MATERIAŁY: Wysokiej jakości satynowany papier z włóknami eukaliptusa w strukturze, o gramaturze 250g. Papier posiada certyfikat FSC, dający gwarancję, iż został zaczerpnięty z prawidłowo zarządzanych lasów, spełniających wysokie standardy.
METODA PRODUKCJI: Cyfrowy wydruk jednostronny według autorskiego projektu. Istnieje możliwość wykonania plakatu w innym wymiarze, a także z wybranymi przez Ciebie słowami. Jeśli zależy Ci na szybszej realizacji zamówenia, niż podana w opisie - napisz proszę wiadomość.

TAGI: #mały książę, #minimalistyczny, #plakat typograficzny, #prezent
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy BELECO

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top