1. DecoBazaar
  2.  > Sztuka
  3.  > Grafika i plakat
  4.  > Plakat Słowik (kolor) 30x40 cm (nr 6499281)

PLAKAT SŁOWIK (KOLOR) 30X40 CM

DUXI

Cena: 79 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 18,00 zł
Paczkomat InPost: 12,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 7 dni roboczych
Plakat Słowik (kolor) 30x40 cm

Drzeworyt i książkę łączy wspólna historia, dlatego połączyliśmy polski drzeworyt z literaturą, oczywiście również polską :) Coś dla miłośników sztuki i literatury.

Plakat z uroczym wzorem drzeworytu wybitnego polskiego rytownika Stanisława Ostoi-Chrostowskiego z 1933 r. Drzeworyt przedstawia śpiewającego słowika na kwitnącej gałęzi.

Pod grafiką zamieszczony jest cytat z wiersza "Słowik" Władysława Bełzy:
"Lubisz słowika, gdy w noc majową
Pieśń jego płynie ponad dąbrową,
I z tchnieniem wiatru co w liściach dysze,
Ciebie, dziecino, do snu kołysze".

Tekst zapisany jest pierwszą polską czcionką zaprojektowaną w latach 1923 - 1928 od podstaw przez Adama Półtawskiego (typograf, grafik), która nazywana jest "polską czcionką narodową".

Dane o produkcie:

- drukujemy na papierze o gramaturze 200 g/m2, z wykończeniem satynowym;
- wydruk światłoutwardzalny (UV) zapewnia: znacznie większą odporność, kolory, które nie blakną, fotograficzną jakość, niezwykłą głębię koloru.

Ważne informacje:

- nie drukujemy na zapas, plakat jest drukowany na Twoje zamówienie aby nie uległ uszkodzeniu;
- cena dotyczy plakatu bez ramy;
- kolory na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się w zależności od widocznych na ekranie;
- plakaty drukujemy w naszej pracowni;
- galeria nie zawiera wizualizacji, tylko nasze zdjęcia produktów.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Produkt zostaje wysłany w przeciągu max. 7 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty - informacja nie dotyczy grafik podświetlanych.

TAGI: #plakat do pokoju dziecka, #plakat do pokoju dziewczynki, #plakat do sypialni, #plakat z napisem
DUXI

"Cudze chwalicie swego nie znacie" ("Wieś", S. jachowicz) - cytat ten, tłumaczy główny powód powstania marki DUXI. Zakochani w polskiej kulturze i historii, tworzymy wyjątkowe i niespotykane ozdoby, które nie tylko cieszą oko ale także, przekazują wiedzę o naszych przodkach. Znajdziesz tutaj autorskie dekoracje do domu w polskim stylu. Tworzymy dziś, pamiętając o przeszłości.

DUXI to odmieniona forma słowa "duco", które w języku łacińskim oznacza m.in. prowadzić, nadawać kierunek.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy DUXI

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top