1. DecoBazaar
  2.  > Sztuka
  3.  > Grafika i plakat
  4.  > Plakaty MAŁY KSIĄŻĘ komplet A4 (nr 4665868)

PLAKATY MAŁY KSIĄŻĘ KOMPLET A4

BELECO

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Minimalistyczny projekt - pełen mocy, aby zaspokoić wizualne potrzeby, a jednocześnie pozostawić miejsce na oddech. Seria plakatów zainspirowanych oryginalnym wydaniem Małego Księcia, którego autorem (zarówno treści, jak i ilustracji książkowych) jest Antoine’a de Saint-Exupéry. Oferta dotyczy pary dowolnie wybranych przez Ciebie plakatów w formacie A4 - motywy możesz dowolnie łączyć, tę ofertę ilustrują przykładowe pary. Każdy z nich możesz też kupić osobno - spójrz proszę na pozostałe nasze oferty (gdzie znajdziesz zdjęcia motywów w wyższej rozdzielczości). Jeśli posiadasz słowa lub motyw z Małego Księcia, które są Ci bliższe - napisz proszę, a my stworzymy plakat bardziej spójny z Tobą. Przygotowanie dowolnego z motywów w innym formacie, niż aktualnie wystawione w butiku również nie sprawi nam problemu. Po dokonaniu zakupu pamiętaj proszę o wiadomości z informacją, którą parę plakatów wybierasz.

WYMIARY PLAKATU: A4 - 210x297mm. Sprzedawane są same plakaty, bez ram. Z uwagi na wysoką sztywność papieru plakaty doskonale sprawdzą się w wersji saute, bez ramy.
WYKORZYSTANE MATERIAŁY: Wysokiej jakości satynowany papier z włóknami eukaliptusa w strukturze, o gramaturze 250g. Papier posiada certyfikat FSC, dający gwarancję, iż został zaczerpnięty z prawidłowo zarządzanych lasów, spełniających wysokie standardy.
METODA PRODUKCJI: Cyfrowy wydruk jednostronny według autorskiego projektu. Istnieje możliwość wykonania plakatu w innym wymiarze, a także z wybranymi przez Ciebie słowami. Jeśli zależy Ci na szybszej realizacji zamówenia, niż podana w opisie - napisz proszę wiadomość.

TAGI: #mały książę, #minimalistyczny, #romantyczny, #typograficzny
BELECO

BELECO to miejsce czułości - rzeczy poprzedzonych myślą, nasyconych troską i wyposażonych w ładne słowa. BELECO tworzą bezwarunkowe kartki, będące wyrazem myśli, że codzienność jest wystarczającym powodem do podarowania komuś cząstki prostych uczuć. To też typograficzne plakaty - czasem wypełnione motywacją, innym razem ciepłem i bliskością, jednak zawsze przybierające postać nośników samych ładnych słów. BELECO w języku łacińskim oznacza piękno. Ze szczególną uwagą spójrz na trzy ostatnie literki w nazwie. Każdy z produktów tworzony jest z największym szacunkiem dla natury. Każdorazowo sięgamy po papier z recyklingu lub z certyfikatem FSC, dającym gwarancję, iż surowiec został zaczerpnięty z prawidłowo zarządzanych lasów, spełniających najwyższe standardy.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top