DecoBazaar > Dom > Poduszki i pledy > Poduszka 50x50cm "Szara mandala" dekoracyjna ozdobna (nr 5011279)
Poradnik prezentowy

PODUSZKA 50X50CM "SZARA MANDALA" DEKORACYJNA OZDOBNA

WzoryKolory

Cena: 99 zł

Wysyłka krajowa kurierem: 12,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 50,00 zł / 10,00 zł
100% miękkiej polskiej bawełny, wypełnienie pierzem lub silikonem do wyboru.

Pracując nad naszymi poduszkami dekoracyjnymi pragnęliśmy stworzyć przedmiot piękny, o najwyższej jakości i z naturalnych surowców. Poliestrowi mówimy stanowcze ‚NIE’, dlatego, że ma beznadziejny wpływ na środowisko. Poświęciliśmy dużo czasu i fatygi na znalezienie odpowiedniego materiału, techniki zadruku i ludzi z pasją podobną do naszej. Wszystko to po to, aby produkt który otrzymasz był naprawdę nadzwyczajny i zdobił Twoje wnętrze przez lata.

**Tkanina**
Omijamy wszystko co syntetyczne i korzystamy z produktów naturalnych, gdyż są zdrowe i bezpieczne.Dużo uwagi poświęcamy temu, aby tkanina z której tworzymy nasze poduszki dekoracyjne była stuprocentowo najlepszej jakości. Sporo czasu zbieraliśmy i porównywaliśmy próbki od rozmaitych polskich producentów po to aby wybrać tę najlepszą. Ta poduszka ozdobna jest stworzona z szczególnie grubej (270 g/m2) tkaniny wyprodukowanej w 100% z bawełny. Tkanina ta została poddana testom laboratoryjnym pod kątem szkodliwych związków i zdobyła wiele certyfikatów w tym:
- Bezpieczny dla dziecka
- Bezpieczny dla niemowląt
- Przyjazny dla człowieka


Na tkaninę, którą używamy do produkcji poszewek dekoracyjnych do naszych poduszek, nanosimy rysunek z zastosowaniem druku cyfrowego. Cyfrowy zadruk materiału zapewnia wspaniałą jakość i daje gwarancję wysokiej odporności nadruku na spieranie. Nadruk nie jest wyczuwalny w dotyku. Co więcej używana przez nas tkanina przeszła wiele procesów poprawiających jej parametry. Najważniejsze to:
- wykurczanie - dzięki temu tkanina nie kurczy się już tak bardzo w praniu.
- zmiękczanie - dzięki temu tkanina jest wyjątkowo miła w dotyku.


**Wypełnienie**
Sporo poduszek dekoracyjnych nie spełnia oczekiwań kupujących co do puszystości oraz sprężystości poduszki. Wszystko z tego powodu, że producenci szukając oszczędności, umieszczają niewiele wypełnienia w poduszkach. Nasze wypełnienia ważą (bez poszewki na poduszki) od 500g (silikon) do 800g (pierze z gęsi) dla poszewki na poduszkę 50 x 50cm, a u innych firm jest to z reguły o 50% mniej.

Ponieważ mnóstwo wysiłku przeznaczamy na to, aby nasze towary były z naturalnych surowców, troszczymy się też o to, żeby wkład do poszewki dekoracyjnej na poduszkę był w 100% naturalny. Wypełnienie to najwyższej jakości polskie gęsie pierze. Obecnie pierze używane do wkładów do poduszek ozdobnych Jest bardzo głęboko czyszczone, tak aby maksymalnie ograniczyć przyczyny reakcji alergicznych. Dla naszych klientów dla których jest to za mało, proponujemy wypełnienie silikonowe, które są zupełnie antyalergiczne. Jednak pod względem miękkości, sprężystości i trwałości wkładu z pierza nic nie zastąpi. Materiał z którego wykonana jest poszewka wkładu jest wykonana w 100% z bawełny i zdobyła certyfikat Oeko-Tex 100.

TAGI: #bawełna 100%, #pierze, #silikon
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy WzoryKolory

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top