DecoBazaar > Dodatki > Inne > Poduszka z tuszem do ekslibrisów Pliszka (nr 5383909)

PODUSZKA Z TUSZEM DO EKSLIBRISÓW PLISZKA

Pliszka Rękoczyn

W dniach 17.05.2018 - 22.05.2018 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupiłeś ten produkt, wysyłka będzie zrealizowana po 22.05.2018.

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY, ALE TAKI SAM ZNAJDZIESZ TUTAJ

Przedmiotem sprzedaży jest poduszka do stempli tradycyjnych nasączona elektronicznie czarnym tuszem Colop Micro 2. Duża poduszka o wymiarach 70 mm x 110 mm, którą polecam do stempli Pliszka Rękoczyn o średnicy 60 mm. Sama takiej używam. Zapraszam na moje aukcje z ex librisami dla dzieci w stylu retro.

TAGI: #exlibris, #pieczątka, #stempel, #tusz
Pliszka Rękoczyn

Ekslibris, któremu się przyglądasz wymyśliła i "rękoczyniła" Pliszka. Ekslibris znaczy "z księgozbioru" - projektuję stemple dla moli książkowych. Stemple do książek mające moce indywidualizowania biblioteki, a najmłodszych zachęcające do odkrywania świata opowieści. Stemple mogą być imienne - dla jednej osoby po wszeczasy... lub do podpisu, zachowujące samodzielny podpis dziecka lub styl pisma mamy, mogące służyć kilku osobom. Lubię czarno-białe, stare i sentymenty. Inspiruje mnie retro i ludowe - wiejskie przedmioty i sam świat dawnej wsi - po prostu lubię ludowe. Inspiruje mnie świat z czasu mojego dzieciństwa - przedmioty z krainy PRL-u. Lubię łączyć "dziś" z "wczoraj i z przedwczoraj", realizować pasję do patrzenia wstecz, do obcowania z przedmiotami z przeszłości. Inspirują mnie słówka dzieci. Cytaty, które towarzyszą ekslibrisom - to słówka prosto od dzieci. Czarno-białe zdjęcia, które towarzyszą Pliszce to niezwykłe polskie wsie i pięk...
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Pliszka Rękoczyn

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top