DecoBazaar > Święta i okazje > Inne > Prezent na Dzień Mamy puszka z kwitnącą herbatą (nr 4980198)

PREZENT NA DZIEŃ MAMY PUSZKA Z KWITNĄCĄ HERBATĄ

3D POINT

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Puszka z kwitnącą białą herbatą to niespotykany prezent, który na pewno zachwyci Wasze Mamy. Po zaparzeniu, herbaciana kuleczka rozwija się i wyłania się z niej przepiękny kwiat. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy etykiety z życzeniami, które oddadzą, jak bardzo kochamy nasze mamy :)
Puszkę wypełniamy sizalemy, a na nim układamy kwitnącą herbatę w przezroczystym opakowaniu. Na puszce zawiązujemy kokardkę.

Puszka ma wymiary: 113 mm wysokości i 99 mm średnicy. Posiada wieczko Easy Open, dzięki czemu otwiera się tylko jeden wyjątkowy raz! :) Możliwe jest dodanie na etykiecie własnych życzeń!

fot. kwitnącej herbaty:
https://www.flickr.com/photos/whatshouldieatforbreakfasttoday/9449718621/

TAGI: #dzień mamy, #dzień matki, #prezent, #prezent na dzień matki
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy 3D POINT

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top