1. DecoBazaar
  2.  > Sztuka
  3.  > Grafika i plakat
  4.  > ptaki 39 - plakat A2 (nr 5747590)

PTAKI 39 - PLAKAT A2

biała Kura

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Plakat A2. Lecąca dzika gęś w jasnym niebieskim, błękitnym i szarym z widocznym fragmentem starej spłowiałej stolarki.
Grafika jest częścią projektu sylwetki ptaków i architektura. Autorskie zdjęcia europejskich budynków (przede wszystkim naznaczonego upływem czasu detalu architektonicznego) są łączone z sylwetkami ptaków europejskich. Cyfrowy kolaż-grafika powstaje z sylwetki ptaka i dobranej do niej nastrojem fotografii.
Oszczędna, stonowana grafika i intensywne kolory. Doskonale pasują do nowoczesnych wnętrz domowych i oficjalnych w minimalistycznym lub skandynawskim stylu.

+ wysokiej jakości wydruk cyfrowy
+ format A2 (42x59,4 cm)
+ gruby matowy papier offsetowy
+ na odwrocie data i podpis autora
+ zapakowany w sztywną tekturową tubę, aby bezpiecznie przetrwał wysyłkę

Kupują Państwo samą grafikę, zdjęcie z ramą ma tylko pokazać, jak plakat mógłby wyglądać oprawiony.

Dostępny także w innych rozmiarach: A6, A5, A4, A3 i B2.
Można je zamówić mailem (bialakura@onet.pl) lub przez wiadomość Decobazaar (zapytaj o szczegóły).

TAGI: #minimalizm plakat niebieski, #plakat pokój dziecka niebieski, #ptaki grafika, #skandynawski design
biała Kura

Fragmenty, detale, zbliżenia. Chłodne kolory i spokojne, zamknięte kadry. Abstrakcyjne fotografie jako punkt wyjścia do tworzenia minimalistycznych grafik i mocnych kolorowych kolaży.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top