1. DecoBazaar
  2.  > Sztuka
  3.  > Grafika i plakat
  4.  > ptaki 60 - plakat A4 (nr 5823583)

PTAKI 60 - PLAKAT A4

biała Kura

W dniach 26.07.2019 - 21.08.2019 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupiłeś ten produkt podczas trwania urlopu, wysyłka będzie zrealizowana po 21.08.2019.

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY, ALE TAKI SAM ZNAJDZIESZ TUTAJ

Plakat A4. Sylwetka małego ptaszka: mysikrólika siedzącego na gałęzi w ciepłym żółtym i ciemnym czerwonym z widocznym fragmentem burty drewnianej łodzi rybackiej.
Grafika jest częścią projektu sylwetki ptaków i architektura. Autorskie zdjęcia europejskich budynków (przede wszystkim naznaczonego upływem czasu detalu architektonicznego) są łączone z sylwetkami ptaków europejskich. Cyfrowo stworzony kolaż-grafika powstaje z sylwetki ptaka i dobranej do niej nastrojem fotografii.
Doskonale pasuje do nowoczesnych wnętrz w minimalistycznym lub skandynawskim stylu. Niebanalny i zdecydowany akcent kolorystyczny, dyskretnie ożywi także przestrzeń oficjalną czy biurową.

+ wysokiej jakości wydruk cyfrowy
+ format A4 (29,7x21 cm)
+ gruby matowy papier offsetowy
+ na odwrocie tytuł i podpis autora
+ zapakowany w sztywna tekturową tube, aby bezpiecznie przetrwał wysyłkę

Kupują Państwo sama grafikę, zdjęcie z ramą ma tylko pokazać, jak plakat mógłby wyglądać oprawiony.

Dostępny także w innych rozmiarach: A6, A5, A3, A2 i A1.
Można zamówić mailem (bialakura@onet.pl) lub przez wiadomość Decobazaar (zapytaj o szczegóły).

TAGI: #fotografia architektury, #grafika ptaki, #minimalizm, #plakat
biała Kura

Fragmenty, detale, zbliżenia. Chłodne kolory i spokojne, zamknięte kadry. Abstrakcyjne fotografie jako punkt wyjścia do tworzenia minimalistycznych grafik i mocnych kolorowych kolaży.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy biała Kura

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top