DecoBazaar > Sztuka > Grafika i plakat > ptaki i architektura - zestaw - 2 grafiki A5 (nr 4920630)

PTAKI I ARCHITEKTURA - ZESTAW - 2 GRAFIKI A5

biała Kura

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Zestaw 2 grafik A5. Stojący żuraw w chłodnych niebieskościach i flaming w jasnym różu z widocznym fragmentem starych drewnianych drzwi.
Grafiki są częścią projektu sylwetki ptaków i architektura. Autorskie zdjęcia europejskich budynków (przede wszystkim naznaczonego upływem czasu detalu architektonicznego) są łączone z sylwetkami ptaków europejskich. Cyfrowy kolaż-grafika powstaje z sylwetki ptaka i dobranej do niej nastrojem fotografii.
Doskonale pasuje do nowoczesnych wnętrz w minimalistycznym lub skandynawskim stylu.

+ 2 grafiki
+ wysokiej jakości wydruk cyfrowy
+ format A5 (14,8x21 cm)
+ gruby matowy papier offsetowy
+ na odwrocie tytuł i podpis autora
+ zapakowane w sztywną tekturową tubę, aby bezpiecznie przetrwały wysyłkę

Kupują Państwo same grafiki, zdjęcia z ramą mają tylko pokazać, jak grafiki mogłyby wyglądać oprawione.

Przy zakupie proszę podać tytuł wybranej przez Państwa grafiki.

TAGI: #a5, #flaming, #grafika, #ilustracja autorska
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy biała Kura

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top