1. DecoBazaar
  2.  > Dziecko
  3.  > Meble i dekoracje
  4.  > Pudełko skrzynia na zabawki, pojemniki do przechowywania (nr 6842658)
Poradnik prezentowy na Święta 2023

PUDEŁKO SKRZYNIA NA ZABAWKI, POJEMNIKI DO PRZECHOWYWANIA

Loo Loo Dream

Cena: 240 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 23,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 100,00 zł / 20,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 8 dni roboczych
Śliczna, duża, nietypowa i personalizowana : skrzynia na zabawki dla dzieci od Loo Loo Dream.

Skrzynia jest drewniana, zbijana przez nas od podstaw, pięknie wyheblowana i pomalowana (skrzynia jest bezpieczna, dzieci nie wbiją sobie drzazg, nie zranią skóry na chropowatościach bo ich tam po prostu nie ma). Malowana na biało, farbami bezpiecznymi dla dzieci (farby z niezbędnymi atestami).

Wyiary: 50x40x30 cm (36 cm z siedziskiem). Skrzynia na zabawki jest bardzo pojemna. Wymiar nie jest przypadkowy, zapewnia bezpieczeństwo dzieciom. Dzieci wchodząc do skrzyń lub chcąc sięgnąć po zabawkę mogą to zrobić bez ryzyka, że skrzynia się przewróci, starci stabilność, czy że dziecko wpadnie do wewnątrz pudełka.

Personalizacja z imieniem dziecka/dzieci w cenie. Literki sa drewniane, ręcznie malowane. Siedzisko jest bardzo trwałe, profesjonalnie i estetycznie wykonane: płyta stolarska, gąbka tapicerska oraz tkanina bawełniana. Do wyboru mamy kilkadziesiąt wzorów. Siedzisko nie jest mocowane do skrzyneczki (jest nakładane).
Skrzyneczka w standardzie pakowana jest jak na prezent (zawiera piękną kokardę). Nasze skrzyneczki to zwykłe pudełko ale:
- kryjówka i super miejsce do zabawy
- siedzisko dla starszego dziecka
- miejsce na ukochane zabawki
- piękny element dekoracyjny pokoju
- nietypowy, ręcznie wykonany prezent
- ukochana skrzyneczka, która zostanie z dzieckiem na lata, wspominana z wielkim sentymentem

Nasze produkty wykonujemy ręcznie w małej pracowni w górzystej Małopolsce. To rodzinna marka, czerpiąca z wielkiego bogactwa i tradycji stolarskiej regionu. Pracujemy lokalnie, z lokalnymi dostawcami. Nasze produkty kochają dzieci i dorośli.

Tagi: #dekoracja pokoju dziecięcego, #meble dzieciece, #pojemnik na zabawki, #prezent na roczek

Ten produkt sprzedaje przedsiębiorca. Co to oznacza?
Dane firmy: Loo Loo Dream
Słoneczna 11, 34-113 Bęczyn
NIP: 551-245-14-58
Loo Loo Dream

Tworzymy rodzinną pracownię. Prywatnie jesteśmy siostrami i mamami. Kochamy dzieciaki i chcemy, by ich dzieciństwo było niezapomniane. Chcemy, by pamietały je przez całe życie jako czas zabawy, radości i pięknych chwil. Dzieciństwo to magia!

Nasze własne dzieci zainspirowały nas do tworzenia dla nich produktów. To one biorą udział w projektowaniu, a potem akceptowaniu naszych produktów :)

Tworzymy drewniane dekoracje do dziecięcych pokoików:
- niepowtarzalne skrzynie za zabawki z siedziskiem,
- pudełka na klocki i inne skarby,
- pudełka wspomnień, które przechowywać będą pierwsze pamiątki po Waszym maleństwie
- śliczne drewniane albumy na zdjęcia

Nasze małe cuda są personalizowane, z imieniem dziecka. Na tym polega ich wyjątkowość.

Pracujemy w górzystej Małopolsce, większość elementów wykonujemy ręcznie. Dbamy o każdy szczegół, produkty są pięknie wykończone i zapakowane - przygotowane do wręczenia na prezent.

Nasze produkty kochają dzieci i rodzice. Tworzy...
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Loo Loo Dream

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top