1. DecoBazaar
  2.  > Sztuka
  3.  > Fotografia
  4.  > Romantyczny prtret / oprawiona grafika (nr 6524743)

ROMANTYCZNY PRTRET / OPRAWIONA GRAFIKA

Złoto dziewczyna

Cena: 183 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 20,00 zł / 4,00 zł
Paczkomat InPost: 20,00 zł
Poczta Polska (odbiór w punkcie): 20,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 40,00 zł / 8,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Mój autorski kolaż stworzony ze starego książkowego zdjęcia. Nie jest to wydruk, lecz jedyny egzemplarz oryginalnej pracy. Obrazek oprawiłam w piękną ramkę w kolorze ciemnego złota z okrągłym passepartout. Ten oryginalny obrazek będzie świetnym prezentem dla miłośnika retro klimatów, sklepów vintage oraz oryginalnej i nie powtarzalnej sztuki. Serdecznie zachęcam do zakupu.

Ramka ma wymairy: 19,5 na 14,5 cm

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Będę wysyłać prace po 10 października.

TAGI: #minimalistyczna grafika, #oryginalny prezent, #portret kota, #złota stara ramka
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Złoto dziewczyna

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top