1. DecoBazaar
  2.  > Dziecko
  3.  > Meble i dekoracje
  4.  > Skrzynia na zabawki z dużym dekorem (nr 6835405)

SKRZYNIA NA ZABAWKI Z DUŻYM DEKOREM

Loo Loo Dream

Cena: 210 zł

Dostępnych: 3 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 23,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 100,00 zł / 20,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 5 dni roboczych
Loo Loo Dream- to właśnie my tworzymy piękne drewniane produkty dla dzieci, personalizowane na lata.
Z ogromną pasją i starannością aby zadowolić małych klientów.
Nasze produkty to nie sezonowe zabawki rzucone w kąt ale produkty na lata, które towarzyszą dziecku przez całe dzieciństwo.

Skrzyneczki są drewniane, deseczki są szlifowane i heblowane a więc są bez drzazg i zadziorów. Zbijane są od podstaw. Skrzyneczki malowane są również w środku. Farb których używamy do malowania są bezpieczne dla dzieci, z atestami.

Wymiary skrzynki: 50x40x30
Na froncie duży dekor koali, obok imię lub napis "Skarby plus imię"

Skrzyneczki są pojemne, pięknie wykonane i zapakowane na prezent, owinięte wstążką. Dostajecie produkt gotowy do wręczenia.
Nasze skrzyneczki to piekny i funkcjonalny mebel do pokoju dziecka, salonu czy sypialni. Pięknie będzie wyglądał w każdym wnętrzu.

Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie jaki napis mamy umieścić na skrzyneczce, czy samo imię czy "skarby plus imię"
Czas realizacji od 3-5 dni roboczych, ale zapewniamy warto poczekać.

Zapraszamy

Tagi: #chrzest święty, #pojemniki na zabawki, #prezent dla dziecka, #prezent na dzień dziecka

Ten produkt sprzedaje przedsiębiorca. Co to oznacza?
Dane firmy: Loo Loo Dream
Słoneczna 11, 34-113 Bęczyn
NIP: 551-245-14-58
Loo Loo Dream

Tworzymy rodzinną pracownię. Prywatnie jesteśmy siostrami i mamami. Kochamy dzieciaki i chcemy, by ich dzieciństwo było niezapomniane. Chcemy, by pamietały je przez całe życie jako czas zabawy, radości i pięknych chwil. Dzieciństwo to magia!

Nasze własne dzieci zainspirowały nas do tworzenia dla nich produktów. To one biorą udział w projektowaniu, a potem akceptowaniu naszych produktów :)

Tworzymy drewniane dekoracje do dziecięcych pokoików:
- niepowtarzalne skrzynie za zabawki z siedziskiem,
- pudełka na klocki i inne skarby,
- pudełka wspomnień, które przechowywać będą pierwsze pamiątki po Waszym maleństwie
- śliczne drewniane albumy na zdjęcia

Nasze małe cuda są personalizowane, z imieniem dziecka. Na tym polega ich wyjątkowość.

Pracujemy w górzystej Małopolsce, większość elementów wykonujemy ręcznie. Dbamy o każdy szczegół, produkty są pięknie wykończone i zapakowane - przygotowane do wręczenia na prezent.

Nasze produkty kochają dzieci i rodzice. Tworzy...
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Loo Loo Dream

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top