1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje ścienne
  4.  > Obrazki i ozdoby ścienne
  5.  > Szyszka - obrazek na drewnie, dekoracja drewniana, pirografia (nr 6862307)

SZYSZKA - OBRAZEK NA DREWNIE, DEKORACJA DREWNIANA, PIROGRAFIA

Pracownia Wilczy Pazur

Cena: 59 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 18,00 zł / 3,60 zł
Paczkomat InPost: 16,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 35,00 zł / 7,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Ten obrazek przedstawiający szyszkę został wykonany metodą ręcznej pirografii i stanowi z pewnością ciekawą, naturalną ,drewnianą dekorację.
Szczegóły
- obrazek wypalony ręcznie na desce lipowej z korą
- wymiary 16 x 17 cm
- drewno zabezpieczone satynowym, antyalergicznym lakierem wodnym
- posiada zaczepy do zawieszenia na ścianie

Może stanowić komplet z drugim, podobnym obrazkiem o podobnych wymiarach, przedstawiającym drzewo ,a dostępnym w innym ogłoszeniu.

Serdecznie zapraszam do zakupu oraz do oglądania pozostałych moich ogłoszeń.

Tagi: #dekoracja drewniana, #obraz na drewnie, #rustykalna dekoracja, #szyszka

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
Pracownia Wilczy Pazur

Pracownia Wilczy Pazur zaprasza po dziką przyrodę w różnych odsłonach - głównie w formie drewnianych dekoracji - obrazów wypalanych na plastrach brzozy, dębu i lipy, ozdób z drewna i zawieszek, drewnianych szkatułek dekorowanych metodą pirografii, a także wszelkiego innego drewna, które da się postawić lub powiesić, a przedtem wypalić tak, aby stanowiło ciekawą, naturalną i nietuzinkową ozdobę do domu, w którym mieszkają przyjaciele zwierząt, roślin, lasów i natury, bo właśnie natura i dzikie zwierzęta są głównym tematem moich prac. Jeśli więc jesteś miłośnikiem wilków, rysi, niedźwiedzi, Bieszczad i innych , podobnych klimatów, zajrzyj, a może znajdziesz coś dla siebie. Jeśli po prostu lubisz ładne, ciekawe obrazki - także zapraszam, bo mam nadzieję, że to, co tworzę jest ładne i może stanowić ciekawy element wystroju każdego wnętrza. Oprócz prac w drewnie pojawią się także od czasu do czasu obrazy rysowane ołówkiem, a także akwarele.
zapraszam serdecznie - Małgorzata...
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Pracownia Wilczy Pazur

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top