DecoBazaar > Dom vintage > Ceramika i porcelana > the picnic 2003 regency fine arts Dekoracyjny dla Dzieci :) (nr 4919561)

THE PICNIC 2003 REGENCY FINE ARTS DEKORACYJNY DLA DZIECI :)

studiolepianka

Cena: 28 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 9,00 zł / 1,80 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 80,00 zł / 16,00 zł
Dekoracyjny Talerz Ceramiczny do powieszenia na ścianie; Dekoracja radosna i ciekawa. Kolorowa. Napis THE PICNIC wskazuje na treść :)
THE TALES OF HONEYSUCKLEHILL by REGENCY FINE ARTS 2003
Mocny,ciężki. Z tyłu profesjonalny uchwyt do powieszenia. Dekoracja w żywych barwach - jakby lekko wystawała spod szkliwa. Wykończenie satyna i błysk.
Ciekawa ozdoba do dziecięcego pokoju :)
10 x 2,5
Stan zachowania bdb minus - wada fabryczna w postaci podszkliwnego pieprza.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #dla dzieci, #na ścianę, #obrazek, #talerz na ścianę
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top