1. DecoBazaar
  2.  > Sztuka
  3.  > Malarstwo
  4.  > Turkusowy, barwny obraz abstrakcyjny, Monika Krasoń, Barwna Galeria (nr 6274548)

TURKUSOWY, BARWNY OBRAZ ABSTRAKCYJNY, MONIKA KRASOŃ, BARWNA GALERIA

Monika Krasoń

Cena: 2250 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 30,00 zł / 6,00 zł
Kurier: 35,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 150,00 zł / 30,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Inspirowany Nenufarami Clauda Monet. Obraz akrylowy, ekspresyjny, daleki od dosłowności. Format 60x90cm. Obraz w odcieniach turkusu i zieleni i błękitów.

Obraz, który wprowadzi ciepło i radość do Twojego wnętrza!
Zapraszam Cię by na żywo lub wirtualnie odwiedzić moją BARWNĄ galerię. W Gliwicach możesz zobaczyć moje obrazy na żywo a na instagramie lub Facebooku barwna_galeria możesz zobaczyć wszystkie dostępne obrazy.

Jeśli masz pytania, chciałbyś by namalować coś specjalnie dla Ciebie - napisz!

TAGI: #akryl na płótnie, #ekspresja, #impresjonizm, #obraz
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Monika Krasoń

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top