DecoBazaar > Dom > Naklejki ścienne > Typograficzna naklejka ścienna 48x100 cm (nr 4954499)

TYPOGRAFICZNA NAKLEJKA ŚCIENNA 48X100 CM

BELECO

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY, ALE TAKI SAM ZNAJDZIESZ TUTAJ

Typograficzna naklejka ścienna - dla tych, którzy chcą posiadać same słowa, bez zbędnego papieru plakatowego, czy konieczności dobierania ram. Grafikę możesz umieścić gdzie tylko zechcesz - pamiętaj jednak, że docelowa powierzchnia musi być gładka (ściana, lustro, drzwi, mebel…).

Naklejka stworzona została z folii matowej, a jej format to ok. 48x100cm (wartości ulegają kosmetycznym wahaniom w zależności od motywu). Otrzymujesz grafikę wraz z folią transportową, która ułatwi Ci umieszczenie naklejki na wybranej powierzchni. Nie martw się, jeśli transfer grafiki wykonujesz po raz pierwszy - do każdej paczki dołączamy jasną instrukcję, która będzie prowadziła Cię krok po kroku, a w strategicznym momencie zachęci do zaparzenia herbaty - przed etapem wymagającym największego skupienia i cierpliwości.

Folia, z których tworzymy grafiki otrzymała od producenta 3 lata gwarancji. Po naniesieniu naklejki na powierzchnię pozostaje sam motyw - wszelkie transparentne folie spomiędzy zostają usunięte. Prawie każdy z naszych plakatów wykonujemy w formie naklejki - po dokonaniu zakupu odezwij się proszę poprzez zakładkę "kontakt z projektantem" z informacją, który z motywów wybierasz; możesz też nakreślić propozycję własnego motywu.

Wszystkie nasze produkty testujemy na bliskich nam osobach lub na sobie. Dopiero kiedy mamy absolutną pewność, że przebywanie w ich towarzystwie sprawia przyjemność - produkty gotowe są, aby rozpocząć poszukiwania nowych domów.

TAGI: #litery, #naklejka ścienna, #naklejka z cytatem, #typograficzna
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy BELECO

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top