1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Naszyjniki
  4.  > Violet (nr 4984462)

VIOLET

Nat

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY, ALE TAKI SAM ZNAJDZIESZ TUTAJ

Kwiatowy naszyjnik wykonany z satyny oraz szklanych koralików wg autorskiego projektu. Istnieje możliwość wykonania naszyjnika
na zamówienie w innych kolorach. Propozycje noszenia przedstawia zdjęcie nr 1oraz zdjęcie nr 3, na którym naszyjnik jest bliżej
szyji.****Prezentowny naszyjnik jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

TAGI: #fioletowy, #kwiaty, #naszyjnik, #róże
Nat

Nat design to biżuteria i akcesoria hand made dla kobiet ceniących oryginalność i ekstrawagancję. Powstają w długotrwałym, często misternym procesie:wyszywania, wykrajania, wyplatania w mojej pracowni przepełnionej radością tworzenia. Efektem są prace wykonane w pojedyńczym egzemplarzu.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Nat

Cecylia

CECYLIA

74 zł
Floriana

FLORIANA

53 zł
Piwonie

PIWONIE

129 zł
Chloe

CHLOE

129 zł

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top