1. DecoBazaar
  2.  > Dziecko
  3.  > Inne
  4.  > Zaproszenie na Pierwszą Komunię Świętą - wzór 1 (nr 6834605)

ZAPROSZENIE NA PIERWSZĄ KOMUNIĘ ŚWIĘTĄ - WZÓR 1

Art Flower Pracownia Rękodzieła

Cena: 16 zł

Dostępnych: 30 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 19,00 zł
Paczkomat InPost: 19,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 7 dni roboczych
Pierwsza Komunia Święta to bardzo ważna uroczystość w życiu każdego młodego człowieka, drugi raz się nie powtórzy.
To absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny dzień.
Dzieci przygotowują się do niego odpowiednio wcześniej. Całe rodziny są wciągnięte w przygotowania.
I choć najważniejszy jest fakt spotkania w Kościele, warto pamiętać o odświętnym charakterze tej uroczystości.
Chociażby takie zaproszenia, są bardzo ważne. Goście młodego człowieka w każdej chwili mogą do nich zajrzeć i przypomnieć sobie, kiedy będzie lub odbyła się Komunia dziecka.
Często są przechowywane na pamiątkę tego święta.
Z miłą chęcią wykonam dla Was ręcznie zaproszenia. Tak, by swą niepowtarzalnością i pięknem mogły przechowywać Wasze wspomnienia przez długie lata.

Po zakupie proszę o podanie mailem następujących informacji:
- imię lub imię i nazwisko dziecka
- datę, godzinę i miejsce uroczystości kościelnej
- miejsce i adres przyjęcia komunijnego
- listę zapraszanych gości - bardzo proszę o podanie prawidłowej odmiany imion i nazwisk.
Zaproszenie jest w komplecie z białą kopertą.
Posiadamy do wyboru kilka propozycji tekstu zaproszeń oraz cytatów na tą wyjątkową uroczystość.
Osoby zamawiające z zagranicy, na terenie UE, proszę o wcześniejszy kontakt w celu uzgodnienia kosztu przesyłki.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Po zakupie proszę o podanie mailem następujących informacji takich jak: - imię lub imiona jubilatów - datę, godzinę i miejsce uroczystości - miejsce i adres przyjęcia Posiadam do wyboru kilka propozycji tekstu zaproszeń oraz cytatów na każdą wyjątkową uroczystość także jeśli chcesz abym je wysłała to proszę o informację. Osoby zamawiające z zagranicy, na terenie UE, proszę o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia kosztów wysyłki. Pozdrawiam serdecznie Monika......

Tagi: #pierwsza komunia, #pierwsza komunia Święta, #zaproszenie komunijne, #zaproszenie na komunię

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
Art Flower Pracownia Rękodzieła

Cześć, jestem Monika. To ja tworzę pracownię rękodzieła Art Flower. Moje rękodzieło zostało docenione przez Ogólnopolski Cech Remieślników Artystów, jest to największa w Polsce organizacja zajmująca się rękodziełem i taki certyfikat jest gwarancją tego, że kupując moje rękodzieło otrzymujesz oryginalny i wysokiej jakości wyrób zgodny z techniką rękodzielniczą. Bardzo mi miło, że tu jesteś. Jeśli szukasz niepowtarzalnej, ręcznie robionej kartki okolicznościowej lub innego upominku– świetnie trafiłaś! Do każdego zamówienia podchodzę indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem. Znakomicie odnajduję się również w zamówieniach, w których klient daje mi tzw. "wolną rękę". Z zawodu jestem florystą, podstawy kompozycyjne i zmysł artystyczny nie są mi obce. Pracując w różnych sektorach i na różnych stanowiskach pracy odkryłam, że wszędzie brakuje mi dawania, tworzenia czegoś od serca, z uwagą dla drugiego człowieka. Teraz w tym się spełniam! Scrapbooking odkryłam przypadkowo, miał być t...
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Art Flower Pracownia Rękodzieła

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top