1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Inne
  4.  > 4 do 6 serc - obrączka z miedzi. WALENTYNKI (nr 6825924)

4 DO 6 SERC - OBRĄCZKA Z MIEDZI. WALENTYNKI

Langner Design

Cena: 99 zł

Dostępnych: 4 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 16,00 zł
Paczkomat InPost: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Pierścionek - obrączka z czystej, polskiej miedzi z wybijanymi 4 do 6 serduszek, kombinacja serc dowolna. Wykonany od podstaw całkowicie ręcznie (walcowanie, prostowanie, lutowanie twardym lutem srebrnym, kucie, oksydowanie i przecieranie na satynę...) Czerniona naturalnie wątrobą siarczaną.

Na życzenie mogę wybić 4, 5 lub 6 serc (ze skrzydłami lub bez lub mieszane). Na innych moich aukcjach inne wersje.

Kupujesz rozmiar z aukcji z dowolną kombinacją serc, inne rozmiary i kombinacje po dopisaniu informacji dla sprzedającego (czytaj wyżej).

W rzeczywistości prezentuje się znacznie lepiej.

Poszczególne egzemplarze będą się między sobą nieco różniły (tolerancja wymiarów, wybicie serc itd.)

Szerokość obrączki: ok. 6,5mm (zależna od rozmiaru), grubość ok. 2mm (zależna od rozmiaru), waga: ok. 7g (zależna od rozmiaru)

W gratisie pasek włókniny ściernej do czyszczenia wyrobu.

Świetna rzecz na prezent dla bliskiej osoby i na Walentynki.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Obniżka cen tylko do końca stycznia 2023.

TAGI: #serca, #walentynki
Langner Design

Biżuteria artystyczna (dyplom artysty jubilera) wykonywana tradycyjnymi metodami złotniczymi z uwzględnieniem nowoczesnych metod oraz technik własnych. Wyroby wykonywane są z jubilerską dokładnością. Gra kolorów, faktur, różnorodność materiałów i własne spojrzenie.
Tworzę pojedyncze, unikatowe prace lub krótkie serie. Nie składam wyrobów z kupowanych elementów, nie stosuję wielkoseryjnej produkcji (np odlewy) wszystko jest ręcznie wykonane przeze mnie. Kupujesz wyroby unikatowe.
Jeśli masz jakieś pytania do mnie, to pisz.
Kolory wyrobów oraz ich jasność na zdjęciu mogą nieco się różnić w rzeczywistości, w zależności od ustawień monitora lub oświetlenia, w jakim wyrób jest aktualnie oglądany.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami, min. jako podmiot zwolniony z VAT oraz z obowiązku posiadania kasy fiskalnej, nie wystawiam paragonów fiskalnych. Na życzenie mogę wypisać paragon ręcznie (z pieczątką).

Wyroby pakowane są prezentowo (pudełko, woreczek lub koperta - losowo)....
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Langner Design

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top