1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje ścienne
  4.  > Obrazy
  5.  > Anioł Suadi II, obraz ręcznie malowany na drewnie (nr 6891690)

ANIOŁ SUADI II, OBRAZ RĘCZNIE MALOWANY NA DREWNIE

Galeria-i

Cena: 199 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 17,00 zł
Paczkomat InPost: 14,00 zł
Orlen Paczka: 10,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 999,00 zł / 199,80 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
Obraz malowany farbami akrylowymi na drewnie - sklejce sosnowej z ramką z listwy sosnowej. Obraz jest sygnowany, pokryty werniksem, z tyłu przymocowana jest zawieszka - jest gotowy do zawieszenia.
Wymiary - ok. 22x 32 cm.

Jedyny egzemplarz.

Tagi: #anioł dekoracja, #anioł na drewnie, #anioł ręcznie malowany, #obraz anioł

Ten produkt sprzedaje przedsiębiorca. Co to oznacza?
Dane firmy: P.W.Libra Aleksandra Borzecka
Kochanowskiego 129a, 82-200 Malbork
NIP: 579-177-39-58
Galeria-i

Witam serdecznie.
Galeria-i to miejsce, które pozwala mi łączyć pracę z pasją tworzenia, a tworzenie to eksperymentowanie i zabawa dlatego lubię sięgać do różnych technik, materiałów i form. Przede wszystkim maluję - głównie akrylem, czasami akwarelą, ale znajdą tu też Państwo prace wykonane w technice mieszanej, collage, a także przedmioty dekoracyjne - świeczniki, rzeźby, lampy - z drewna czy betonu. Większość z nich powstaje jako unikalne, niepowtarzalne egzemplarze, choć w przypadku obrazów akrylowych i akwareli- niektóre mogę wykonać również na zamówienie, na przykład malując obraz podobny ale większy/mniejszy, lub z nieco zmienioną kolorystyką. Zapraszam do obejrzenia moich prac i do kontaktu.
pozdrawiam
Aleksandra Borzecka
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Galeria-i

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top