1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Bransoletki
  4.  > Bransoleta z PL miedzi, ręcznie kuta i fakturowana (nr 6831947)

BRANSOLETA Z PL MIEDZI, RĘCZNIE KUTA I FAKTUROWANA

Langner Design

W dniach 08.06.2023 - 21.06.2023 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupisz ten produkt podczas trwania urlopu, wysyłka będzie zrealizowana po 21.06.2023.

Cena: 109 zł

Dostępnych: 2 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 20,00 zł
Paczkomat InPost: 17,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Bransoleta wykonana z polskiej, czystej miedzi z rurki miedzianej odpowiednio walcowanej, kutej i fakturowanej. Naturalna oksyda ogniowa, ręczne przecieranie.

Każdy egzemplarz będzie nieco inny (faktura, oksyda), choć bardzo podobny.

Tutaj rozmiar 21cm po pełnym obwodzie wewnętrznym, pasuje na nadgarstki o obwodzie od 19cm do 23cm. Podaj zamawiany rozmiar, inaczej otrzymasz rozmiar z aukcji.

Szerokość ok. 12mm, grubość ok. 2mm

Waga: ok. 30g (zależna od rozmiaru)

W gratisie pasek włókniny ściernej do czyszczenia wyrobu.

Do kompletu jest u mnie pierścionek - obrączka.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
UWAGA: do każdego zakupu dokonanego w dniach 30 maja - 4 czerwca b.r. dodaję w gratisie jeden z moich wyrobów o wartości od 55zł do 89zł w gratisie. Wyroby wybieram losowo z kolekcji prezentowanej tutaj oraz spoza niej. Są to w pełni wartościowe wyroby.

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
Langner Design

Biżuteria wykonywana tradycyjnymi metodami złotniczymi z uwzględnieniem nowoczesnych metod oraz technik własnych. Wyroby wykonywane są z pasją i jubilerską dokładnością. Gra kolorów, faktur, różnorodność materiałów i własne spojrzenie.
Tworzę chałupniczo pojedyncze, unikatowe prace lub krótkie serie. Nie składam wyrobów z kupowanych elementów, wszystko jest ręcznie wykonane przeze mnie. Kupujesz wyroby unikatowe.
Jeśli masz jakieś pytania do mnie, to pisz.

Dyrektywa UE nie uwzględnia artystów i osoby wykonujące nierejestrową działalność gospodarczą. Odprowadzam podatki i prowadzę ewidencję sprzedaży. Na życzenie wystawiam paragon niefiskalny. Dlatego widnieję tutaj jako osoba prywatna sprzedająca wyroby.

Kolory wyrobów oraz ich jasność na zdjęciu mogą nieco się różnić w rzeczywistości, w zależności od ustawień monitora lub oświetlenia, w jakim wyrób jest aktualnie oglądany.

Wyroby pakowane są prezentowo (pudełko, woreczek lub koperta - losowo).......
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Langner Design

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top