1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Bransoletki
  4.  > Bransoletka Blue Lagoon (nr 6739964)

BRANSOLETKA BLUE LAGOON

SOuL

Cena: 85 zł

Dostępnych: 4 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 18,00 zł
Paczkomat InPost: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 25,00 zł / 5,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
Jedno spojrzenie na tę bransoletkę pozwoli Ci się przenieść myślami na parę chwil do błękitnej laguny pełnej złocistego piasku, gdzie spokój i odprężenie są na wyciągnięcie ręki. :)

"Blue Lagoon" została stworzona z błękitno - beżowych kulek jaspisu i złotych hematytów oplecionych beżowym sznurkiem.

Jaspis wesprze Cię w utrzymywaniu spokoju w stresujących sytuacjach i pomoże Ci zachować otwartość na innych ludzi, jak i na siebie.
Zwróć uwagę na niezwykłą różnorodność tych kamieni w bransoletce. Występują w różnych odcieniach błękitu i turkusu. Niektóre z nich są bardziej jednolite, inne tworzą bajeczne wzory.

W bransoletce znajdziesz też złoty hematyt, który jest kamieniem uziemiającym, przynoszącym stabilność i spokój. Pomaga zrozumieć siebie i swoje cele, jednocześnie dając siłę i odwagę do ich realizacji.

Wszystkie bransoletki SOuL są tworzone przeze mnie ręcznie w intencji Twojego najwyższego dobra.

Rozmiar bransoletki jest regulowany za pomocą przesuwanego zapięcia makramowego, więc dostosujesz ją do swojego nadgarstka.

Biżuterię otrzymasz na kartoniku z logo marki, zapakowaną w naturalny woreczek przewiązany wstążką z ręcznie kaligrafowanym bilecikiem.
Jeśli chciałabyś, żebym na bileciku wypisała krótką dedykację od Ciebie, wystarczy, że wpiszesz jej treść w uwagach do zamówienia.

Rozmiar kamieni: 4 mm.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Sznurki, z których tworzę biżuterię, są wysokiej jakości, odporne na odbarwianie i ścieranie, więc nie musisz martwić się o ich trwałość. Wszystkie kamienie użyte do wykonania biżuterii są selekcjonowane tak, abyś mogła cieszyć się jej efektownością w najlepszej jakości, jednak organiczne cechy kamieni, takie jak inkluzje, czy drobne nierówności są elementem ich naturalnego piękna. :) Biżuteria jest pakowana w ekologiczne woreczki.

Tagi: #biżuteria z kamieniami, #bransoletka sznurkowa, #bransoletka z jaspisem, #bransoletka z kamieniami

Ten produkt sprzedaje przedsiębiorca. Co to oznacza?
Dane firmy: SOuL
Okopy 32, 96-513 Okopy
NIP: 663-181-98-01
BŁĄD BAZY DANYCH. PRZEPRASZAMY.
ZA CHWILĘ BĘDZIEMY Z POWROTEM.