1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Inne
  4.  > Brązowy krzyżyk z "duszą" (nr 4989396)

BRĄZOWY KRZYŻYK Z "DUSZĄ"

Samaia Jewellery

Cena: 368 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 20,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 40,00 zł / 8,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Krzyżyk ozdobiony gruzińskim minankari, czyli oryginalną techniką gorącej emalii przegródkowej (inaczej cloisonne).
Minankari to artystyczna technika emalierska, która powstała w początkach średniowiecza. Rysunek kompozycji powstaje z przylutowanych pod kątem prostym do zdobionej plakietki, powyginanych pasków metalu(najczęściej srebra lub złota). Każda powstała w ten sposób komórka wypełniona jest innym kolorem emalii- sproszkowanej mieszaniny różnych minerałów, która po wypaleniu w specjalnym piecu, w temperaturze 800-900C, topi się tworząc szklistą powierzchnię. Ta wymagająca technika sprawia, że ozdobiony nią przedmiot staje się unikatowy i szlachetny.
Delikatna kolorowa dekoracja "ożywia" i nadaje głębi tradycyjnej ozdobie.
Idealny prezent na komunię, chrzest lub jako pamiątka.
Delikatna kolorowa dekoracja "ożywia" i nadaje głębi tradycyjnej ozdobie.
Idealny prezent na komunię, chrzest lub jako pamiątka.
Materiały- srebro 999, szlachetna emalia jubilerska
Wymiary: 1,5cm x 2cm
waga całkowita: 4,23g
Krzyżyk zawieszony jest na srebrnym łańcuszku(próba 925) o długości 50cm.

TAGI: #cloisonne, #kolorowy krzyżyk, #krzyżyk, #krzyżyk srebrny
Samaia Jewellery

Samaia Jewellery- biżuteria autorska, która powstaje w mojej pracowni jest połączeniem bogactwa tradycji z współczesnością. Jest rezultatem mojego zamiłowania do ornamentów i prostych, bimorficznych form oraz moich inspiracji muzyką sztuka i naturą. Podstawowym elementem mojej biżuterii jest "Minankari" czyli fragmenty ozdabiane tradycyjną, gruzińską techniką zdobienia metali szlachetnych. Jest to prawdopodobnie jedna z najstarszych technik emalierskich, której rozkwit sięga czasów Bizancjum. Rysunek kompozycji wykonuję ręcznie formując z cienkiego drutu ornamentalny wzór. Powstałe w ten sposób komórki uzupełniam kolorową emalią, czyli sproszkowaną mieszaniną różnych minerałów, która po wypaleniu w specjalnym piecu w temperaturze ok. 800 - 900°C, topi się, tworząc szklistą powierzchnię. Jest to niezwykle trwała i szlachetna metoda zdobnicza.
Emalia to wybitnie elegancki materiał, który łącze ze srebrem i szlachetnym drewnem takim jak czarny dąb, orzech kaukaski, heban or...
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Samaia Jewellery

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top