1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Naszyjniki
  4.  > BZIONEK Słowiański duszek opiekuńczy z porcelany biało-złoty ~ Slavic Porcelain ~ mikro makrama (nr 6915093)

BZIONEK SŁOWIAŃSKI DUSZEK OPIEKUŃCZY Z PORCELANY BIAŁO-ZŁOTY ~ SLAVIC PORCELAIN ~ MIKRO MAKRAMA

Delfina Dolls

Cena: 323 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 20,00 zł
Paczkomat InPost: za darmo
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 50,00 zł / 10,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
BZIONEK

Talizman wykonany jest z porcelany, pokryty błyszczącym szkliwem i złotem. Oprawiony jest techniką mikromakramy, wykonaną ze sznurka o doskonałej jakości z dodatkiem agatów, jadeitu i szklanych koralików. Sam Bzionek ma 4 cm wysokości, jest zawieszony na srebrnym plecionym sznurku.

Slavic Porcelain by ~ DelfinaDolls ~

To autorskie rękodzieło artystyczne wykonane w duchu dawnych Słowian.

BZIONEK to jednym z duchów opiekuńczych Słowian. Swoją nazwę zawdzięcza temu, że mieszka w korzeniach Czarnego Bzu, krzewu wręcz świętego i otaczanego czcią w pradawnych czasach. Może być stosowany jako amulet ochronny, gdyż BZIONEK to pradawna rodzima wersja anioła stróża.

Dodatkowe uwagi
Porcelana to szlachetny materiał, bardzo trwały i delikatny zarazem. Unikaj uderzenia nią o twardą powierzchnię. Dzięki temu będzie długo cieszyć unikatowym wzornictwem tego rękodzieła. Naszyjnik ma regulowaną długość od 38 do 75 cm, można go czyścić ręcznie w letniej wodzie.

Zakupiona biżuteria zostanie wysłana w ozdobnym opakowaniu.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Nie wysyłam do Francji i Austrii.

Tagi: #kamieniami naturalne, #porcelanowy naszyjnik, #prezent dla niej, #słowiańska

Ten produkt sprzedaje przedsiębiorca. Co to oznacza?
Dane firmy: Lang2Lang dr Ewa B. Nawrocka
S. Rogozińskiego 6/2, 83-000
NIP: 957-071-24-00
Krótkie naszyjniki, Naszyjniki przyjaźni, Naszyjniki oko proroka
Delfina Dolls

Slavic Porcelain by DelfinaDolls

• autorskie formy z porcelany i mikro makramy

• biżuteria damska i męska oraz porcelanowe figurki

• najwyższej jakości materiały: kamienie szlachetne i półszlachetne, sznurki jubilerskie, srebro (925)

W damskich projektach minimalistycznych i bogatych unikatach z mikro makramy znajdzie się biżuteria na każdą okazję, miła w noszeniu na co dzień i do wyszukanej kreacji.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Delfina Dolls

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top