DecoBazaar > Biżuteria > Naszyjniki > Ceramiczna kulka w odcieniach zieleni (nr 5206032)
Poradnik prezentowy

CERAMICZNA KULKA W ODCIENIACH ZIELENI

zolanna

Cena: 39 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 7,00 zł / 1,40 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 18,00 zł / 3,60 zł
Oferuję autorski naszyjnik ceramiczny, składający się z wisiora w kszyałcie kuli, oraz mocnego, oksydowanego łańcuszka z metalu dł. 72cm. Elementy ceramiczne kilkukrotnie wypalałam w wysokiej temperaturze, po czym ubrałam w oprawę metodą Tiffany`ego. Pokryłam patyną i antyutleniaczem.

W procesie tworzenia dokładałam starań, aby naszyjnik przyciągał uwagę swoją niepowtarzalnością i funkcjonalnością.Wymiary i/lub waga
Wymiary: średnica 18 mm, długość wisiora 30 mm.
Długość łańcuszka: 72 cm.

Wykorzystane materiały
glina, szkliwa, metal, cyna, miedź

Metoda produkcji
Metoda Tiffany'ego,ceramika

TAGI: #kulka ceramiczna, #metoda tiffanyego, #naszyjnik, #zolanna
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy zolanna

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top