1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Bransoletki
  4.  > Cytryn - bransoletka na jedwabnej nitce (nr 6335144)

CYTRYN - BRANSOLETKA NA JEDWABNEJ NITCE

The Green Goose Studio

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY, ALE TAKI SAM ZNAJDZIESZ TUTAJ

Delikatna i lekka jak piórko, minimalistyczna bransoletka z naturalnego cytrynu (nie należy mylić z ogrzanym ametystem). Fasetowane koraliki mają ok. 2 mm. Idealna jako pojedyncza ozdoba lub do noszenia z innymi ulubionymi.

Rozmiar uniwersalny - bransoletka rozsuwa się do ok. 25 cm. Bransoletka jest malutka ... Ale mniej znaczy więcej.
Błyszczące kamyki są starannie osadzone na beżowym, jedwabnym sznureczku i zostały rozświetlone pozłacanym (24 K) mosiądzem.
Używam bardzo cienkiego skręconego sznureczka, który jest jednak wytrzymały - można go nosić codziennie.

♥ Cytryn to kryształ, który pomaga w uzyskaniu stabilność i bezpieczeństwa w sferze materialnej oraz satysfakcję z życia zawodowego. Jego energia ma pozytywny wpływ na osoby rozpoczynające nową pracę lub projekt, inwestujące znaczne zasoby finansowe i podejmujące związane z tym ryzyko. Ogólnie cytryn jest przeznaczony dla wszystkich przedsiębiorczych osób, które czują się dobrze z dużą liczbą zadań i ciągłymi zmianami. We wszystkich tych sytuacjach potrzeba odwagi, siły, perswazji, logicznego myślenia i silnej motywacji wewnętrznej.

Cytryn to kamień sukcesu, który dodaje odwagi w negocjacjach biznesowych. Warto mieć go przy sobie w dniu ważnych rozmów kwalifikacyjnych lub trudnych decyzji. Przyciąga wiele dobrych okazji i wydarzeń oraz odpowiednie osoby, które są pomocne w naszym rozwoju zawodowym, promocji, zakładaniu własnej firmy lub wychodzeniu z kryzysu finansowego.

TAGI: #biżuteria z cytrynem, #bransoletka dla kobiety, #bransoletka na jedwabnej nitce, #naturalny cytryn
The Green Goose Studio

W pracowni The Green Goose Studio łączę dwie pasje: miłość do minerałów i malarstwo akwarelowe. Tworzę minimalistyczną biżuterię, w której rolę główną grają naturalne kamienie i kryształy. Szanuję ciężką pracę Natury, dlatego wybieram kamienie "nieleczone" i niebarwione. Nie znajdziesz u mnie "jadeitu" (chyba, że jest to jadeit birmański, kanadyjski lub rosyjski). Znajdziesz za to drobiazgi, które "zrosną" się z Tobą.

Każda sztuka biżuterii jest pakowana jak potencjalny prezent. To taki "cukiereczek", który miło się rozwija:)
Niech Moc będzie z Wami:)

Wszelkie prawa do projektów, zdjęć i opisów są wyłącznie moją własnością; kopiowanie w całości lub części oznacza naruszenie prawa zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy The Green Goose Studio

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top