DecoBazaar > Sztuka > Rzeźba > Dama z ptaszkiem , Porcelanowa figurka, Rzeźba (nr 4996816)

DAMA Z PTASZKIEM , PORCELANOWA FIGURKA, RZEŹBA

Pangzi Ceramics

Cena: 185 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 17,00 zł / 3,40 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 21,00 zł / 4,20 zł
Eleganckie, puszyste panie, spotkały się trochę poplotkować. Oczywiście zabrały ze sobą swoich pupili. Na ramieniu jednej z nich przysiadł mały ptaszek. Lepiej żeby nie siedział tam zbyt długo bo może stać się czyjąś przekąską.

Malutka, ale wyrazista postać wykonana jest z wysokiej jakości porcelany (Bone China). Została wypalona w temperaturze 2220º F (1220º C). Jej wymiary to: 14 cm. Została subtelnie ozdobiona czarną i różową angobą.

Każda zaprojektowana przeze mnie figurka składa się z wielu elementów. Wszystkie elementy (noga, ręka czy głowa) mają swój prototyp – model wyrzeźbiony precyzyjnie przeze mnie. Następnie wykonuję na niego formę, z której odlewane są poszczególne części ciała. Na koniec składam wszystko w jedną całość. To bardzo żmudna i misterna praca, ale jej efekty dają dużo radości i satysfakcji. Dodatkowo figurki z tej serii, są ręcznie malowane. Poprowadzona delikatnie, cienka, czarna linia i różowe akcenty nadają figurką bardzo graficzny charakter.

Obfite kształty postaci mogą przywodzić na myśl prehistoryczne figurki Wenus, jednak nowoczesna forma i materiał zbliżają ją bardziej do tradycyjnych, kolekcjonerskich figurek porcelanowych.

Ta miła pani chętnie przysiądzie na półce w twoim domu. Współczesny, a jednocześnie nawiązujący do tradycji projekt sprawia, że będzie się dobrze czuła i prezentowała w każdym wnętrzu. Może być też wspaniałym prezentem.

Uwaga! Tych uroczych pań jest więcej i pięknie się razem prezentują. Możesz więc stworzyć własną kolekcję :) Zachęcam do oglądania innych moich prac!

TAGI: #ceramika artystyczna, #figurka, #figurka porcelanowa, #porcelana
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Pangzi Ceramics

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top