1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje ścienne
  4.  > Obrazy
  5.  > Drzewo genealogiczne (nr 6768220)

DRZEWO GENEALOGICZNE

A Guzik Prawda

Cena: 349 zł

Dostępnych: 10 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 20,00 zł / 4,00 zł
Kurier: 20,00 zł
Paczkomat InPost: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 50,00 zł / 10,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 14 dni roboczych
Drzewo genealogiczne wykonane na plastrze drewna techniką pirografii. Idealny prezent dla każdej rodziny.
Średnica drewna to około 30cm. Drewno jest za olejowane. Każdy plaster drewna jest inny więc nie będzie identyczny jak na zdjęciu.
Ze względu na ograniczoną ilość miejsca i technikę, którą jest wykonywane drzewo genealogiczne ilość członków rodziny jest ograniczona do max 5-6, choć proszę o kontakt może uda się coś ustalić:)
W wiadomości prywatnej proszę o informacje jakie powinny się znajdować na drzewie genealogicznym.
Czas realizacji wynosi około 2 tygodni od momentu otrzymania informacji niezbędnych do podjęcia realizacji.
Zapraszam:)

TAGI: #drewno naturalne, #pirografia, #rustykalny
A Guzik Prawda

A Guzik Prawda to mała pracownia, która tworzy dekoracje do domu. Dekoracje, które głównie stworzone są z drewna oraz sznurka. Zapraszam do mojego drewniano - sznurkowego świata. Mam nadzieję, że spodoba Ci się coś stworzonego przez moje dłonie. Miłego!
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy A Guzik Prawda

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top