DecoBazaar > Sztuka > Grafika i plakat > GUNNII01! ART PRINT | B2 | 50X70 CM | (nr 5179731)

GUNNII01! ART PRINT | B2 | 50X70 CM |

Papperappe

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Papperappe to naturalnie pisząca się książka o elementach składowych przestrzeni. Nazywam się Monika Szczepańska - skanuję naturę i wyszukane przeze mnie przedmioty. Zobaczysz u mnie masę dziwnych obrazków, które stanowią wizualny zapis otaczającej mnie materii. Robię to w ramach eksperymentu zwyczajnie to po to, by przyjrzeć się z bliska codzienności, zwolnić, rozejrzeć się dookoła i poszukać przysłowiowego diabła, który podobno ukrył się w szczególe.
Na pełnym etacie zajmuje się projektowaniem wnętrz i stacjonuję w Mediolanie. Grafiki dla ojczyzny produkują się w Polsce i z niecierpliwością czekają na swój kawałek ściany.

Plakaty drukuję na matowym papierze o gramaturze 180 g. Wybierz preferowany rozmiar dostępny w mojej galerii, jeżeli interesuje cię inny wymiar skontaktuj się ze mną mailowo, przygotuję dla ciebie indywidualną ofertę! UWAGA! Proszę pamiętać, że ramy nie są uwzględniona w ofercie, używam ich tylko i wyłącznie do poglądowej prezentacji produktu. Pamiętaj, że kolor widoczny na monitorze może nieznaczenie różnic się od koloru oryginalnego wydruku.

DOSTĘPNE FORMATY STANDARD:
B1_70x100 - 125 PLN
A1_59.4x 84.1 - 105 PLN
B2_50x70 - 89 PLN
A2_42.0x59.4 - 79 PLN

WYSYŁKA kurier 15 PLN!!!

TAGI: #druk cyfrowy, #obraz, #plakat, #plakat typograficzny
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top