1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Kalendarze
  4.  > Kalendarz z gołymi chłopami 2021 z rysunkami Antka Wajdy (nr 6545815)

KALENDARZ Z GOŁYMI CHŁOPAMI 2021 Z RYSUNKAMI ANTKA WAJDY

Tajne Komplety

Cena: 49 zł 29 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 11,00 zł / 2,20 zł
Paczkomat InPost: 10,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 100,00 zł / 20,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Antek Wajda i Tajne Komplety prezentują:
KALENDARZ 2021 "Z GOŁYMI CHŁOPAMI"
Pozycja dla nowoczesnych ludzi i z poczuciem humoru.

Przed Państwem szósta edycja spektakularnego kalendarza z rysunkami Antka Wajdy. Motywem przewodnim na rok 2021 jest goły chłop, nagi król.
Kalendarz nawiązuje do noblowskiej powieści Reymonta "Chłopi": powieść podzielona jest na cztery pory roku, w każdej części znajdują się opisy charakterystycznych dla tego okresu świąt liturgicznych, zwyczajów i prac gospodarskich. Jednoczesne osadzenie akcji w rytmie jednego roku kalendarzowego i liturgicznego oraz nieokreślenie dokładnego historycznego momentu, w którym ma on miejsce, pozwala na osiągnięcie efektu ciągłego trwania i pozahistoryczności wydarzeń. łoł

Kilkadziesiąt rysunków Antka Wajdy opublikowanych w kalendarzu, pozwoli Ci jakoś przetrwać w świecie i zorganizować się w czasie. To właśnie dzięki temu kalendarzowi nie zostaniesz goła/y i wesoła/y.
Każdą okładkę wyróżnia odręczny rysunek by Antek Wajda. Dlatego nie ma dwóch takich samych okładek, a Twój kalendarz jest naznaczony niepowtarzalnością.

W obiegu ukaże się tylko 365 numerowanych egzemplarzy kalendarza.
Ponadto edycję kalendarza na 2021 wyróżnia:
– format kwadratowy 160 mm x 160 mm (tak naprawdę chodziło nam o kwadraturę koła i uzyskanie efektu kolistości czasu, powrotów wiosny, lata, jesieni, zimy: W koło kalendarz, no ale to oczywiste....
– twarda okładka (Remake 520g), płótno introligatorskie na grzbiecie i elegancki papier (Munken 90g)
– podwójnie klejony i szyty grzbiet wzmocniony taśmą
– przejrzysty kalendarz w rozkładzie tygodniowym z odrębnym notesem,
– kolor okładki
– czarny, ze względu na ograniczanie śladów węglowych.
- jest wstążka do odhaczania!

Skład i oprawa: Ola Błędowska, brawa! (Strefa Kultury Wrocław)

TAGI: #kalendarz 2021, #kalendarz biurowy, #kalendarz firmowy, #kalendarz notes
Tajne Komplety

Wrocławska Cafe Księgarnia Tajne Komplety oprócz najlepszej literatury i świetnej kawy oferuje również gadżety artystyczne własnej produkcji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Tajne Komplety

Top