1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Bransoletki
  4.  > Kamień słoneczny i japońskie koraliki - owiń wokół nadgarstka (nr 6370376)
Dzień Matki 2021

KAMIEŃ SŁONECZNY I JAPOŃSKIE KORALIKI - OWIŃ WOKÓŁ NADGARSTKA

The Green Goose Studio

Cena: 100 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 12,00 zł / 2,40 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 20,00 zł / 4,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
Owijana wokół nadgarstka bransoletka, to długie pasmo szklanych japońskich koralików Toho (2 mm) przetykane prawdziwymi kamieniami słonecznymi (3,5 mm).
Nośnikiem jest profesjonalna, elastyczna żyłka, dzięki której bransoletka jest bardzo wygodna.

Sznur paciorków mierzy 86 cm i owija się pięciokrotnie wokół nadgarstka. Można go również nosić jako naszyjnik owinięty 1-2 razy wokół szyi.

♥ Kamień słoneczny jest kryształem bardzo pozytywnej energii.
Po raz pierwszy odkryto go w Norwegii. W czasach Wikingów był znanym amuletem.

Trzymając kamień słoneczny w dłoni daj sobie pozwolenie na bezwarunkowe pokochanie siebie. Pozwól odejść bolesnym wspomnieniom z przeszłości i iść naprzód, tak jak słońce wschodzi i zachodzi w niekończącym się cyklu nocy i dnia.

Kamień słoneczny jest również wszechstronnym "środkiem czyszczącym" do czakr. Jest niezbędnym dodatkiem uzdrawiający, ponieważ oczyszcza i aktywuje wszystkie ścieżki energii, pomagając zwiększyć moc innych kamieni. Jeśli brakuje Ci poczucia radości w życiu, nadszedł czas, aby wykorzystać właściwości lecznicze słonecznych kryształów.

Mówiąc metaforycznie
* kamień słoneczny daje wskazówki, jak skierować twarz w stronę słońca, pozwalając, by cienie padały za Tobą
* jest światłem optymizmu, Twoją latarnią morską, na którą zawsze możesz liczyć i która poprowadzi Cię do bezpieczeństwa.
* kolor słońca w krysztale i jego życiodajna energia, symbolizuje nadzieję, ponieważ nawet najciemniejsza noc ustąpi miejsca wschodzącemu słońcu.
.........
Biżuteria jest dostarczana w ozdobnym, logowanym pudełku z ręcznie wykonanym bilecikiem na wiadomość (jeśli miałby to być prezent).

Możliwość dostosowania rozmiaru.

TAGI: #boho biżuteria, #bransoletka z kamieniem słonec, #kamień słoneczny bransoletka, #toho japońskie korliki szklane
The Green Goose Studio

W pracowni The Green Goose Studio łączę dwie pasje: miłość do minerałów i malarstwo akwarelowe. Tworzę minimalistyczną biżuterię, w której rolę główną grają naturalne kamienie i kryształy. Szanuję ciężką pracę Natury, dlatego wybieram kamienie "nieleczone" i niebarwione. Nie znajdziesz u mnie "jadeitu" (chyba, że jest to jadeit birmański, kanadyjski lub rosyjski). Znajdziesz za to drobiazgi, które "zrosną" się z Tobą.

Każda sztuka biżuterii jest pakowana jak potencjalny prezent. To taki "cukiereczek", który miło się rozwija:)
Niech Moc będzie z Wami:)

Wszelkie prawa do projektów, zdjęć i opisów są wyłącznie moją własnością; kopiowanie w całości lub części oznacza naruszenie prawa zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy The Green Goose Studio

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top