1. DecoBazaar
  2.  > Dodatki
  3.  > Ozdoby do włosów
  4.  > Kobieca ponadczasowa frotka do włosów. (nr 6942656)

KOBIECA PONADCZASOWA FROTKA DO WŁOSÓW.

Fashion Head Studio

Cena: 35 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 17,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Uniwersalna, kobieca, satynowa frotka do włosów.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Ritę Brand stworzyło małżeństwo modystów, które prowadzi kameralną pracownię od wielu lat we Wrocławiu. Projektanci z pasji i z wykształcenia. Wszystkie produkty powstają ręcznie z doskonałych przędz w duchu slow fashion.

Tagi: #akcesoria do włosów, #ozdoba do włosów, #różowa frotka, #satynowa frotka

Ten produkt sprzedaje przedsiębiorca. Co to oznacza?
Dane firmy: Rita Brand
Stroma 8E, 54-025
NIP: 894-320-81-32
Fashion Head Studio

Ritę Brand stworzyło małżeństwo, które prowadzi kameralną pracownię od wielu lat we Wrocławiu. Projektanci z pasji i z wykształcenia. Wszystkie produkty powstają ręcznie z doskonałych przędz w duchu slow fashion.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Fashion Head Studio

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top