1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Inne
  4.  > Kostka do jogi z poezją (nr 6359388)
Dzień Dziecka 2021

KOSTKA DO JOGI Z POEZJĄ

Tajne Komplety

Cena: 35 zł

Dostępnych: 10 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 15,00 zł / 3,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 65,00 zł / 13,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Uwaga:
SKŁADAJĄC ZAMÓWIENIE, PODAJ NR WZORU CEGŁY 44:
1) Julia Fiedorczuk
2) Klara Nowakowska
3) Julia Szychowiak
4) Konrad Góra
5) Edward Pasewicz
6) Andrzej Sosnowski

44 nr Magazynu Cegła "Tu i teraz / Podłóż Cegłę" przygotowany na sześciu drewnianych klockach do jogi, na których pojawiły się utwory poetyckie poetek: Julii Fiedorczuk, Klary Nowakowskiej, Julii Szychowiak oraz poetów: Konrada Góry, Edwarda Pasewicza i Andrzeja Sosnowskiego. Utwory w swoim wyrazie nawiązują i odnoszą się do klimatu medytacji, kultury wschodu, koncentracji i kontemplacji oraz ciała. Wszystkie nadruki zostały wykonane w technice sitodruku. Nie bez znaczenia jest również kształt drewnianej, sosnowej kostki do jogi, który przypomina cegłę. Numer został zaprezentowany po raz pierwszy na 28 Wrocławskich Targach Dobrych Książek 20019 jako instalacja złożona w kwadrat składający się z 300 kostek, na którym namalowana została ręcznie mandala autorstwa Karoliny Wiśniewskiej (Love Gyyethy). Z tego względu każda kostka ma indywidualny charakter i stanowi niepowtarzalny fragment większej całości. Wszystkie kostki są numerowane od 1 do 300. Zapraszamy do kontemplowania poezji i medytacji!

TAGI: #joga, #klocek do jogi, #kostka do jogi, #poezja
Tajne Komplety

Wrocławska Cafe Księgarnia Tajne Komplety oprócz najlepszej literatury i świetnej kawy oferuje również gadżety artystyczne własnej produkcji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Tajne Komplety

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top