1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Naszyjniki
  4.  > Kwarc Dymny - naszyjnik na jedwabnej nitce (nr 6321935)
Dzień Matki 2021

KWARC DYMNY - NASZYJNIK NA JEDWABNEJ NITCE

The Green Goose Studio

Cena: 85 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 12,00 zł / 2,40 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 20,00 zł / 4,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
Delikatny, minimalistyczny naszyjnik z kwarcu dymnego, idealny do codziennego noszenia w celu podprawy nastroju i dla... zmysłowego wyglądu.

Malutka, fasetowana łezka umieszczona na beżowym, jedwabnym sznureczku - kwintesencja minimalizmy i kobiecości.

Kryształ ma około 6x8 mm, a jedwabny sznureczek zakończony jest zapięciem ze srebra próby 925.

Istnieje możliwość dostosowania długości sznureczka.

Kwarc dymny jest jedną z wielu odmian kwarcu w kolorze od jasnobrązowego z odcieniem szarości do prawie czarnej (Morion).

Jest jednym z najbardziej uziemiających kamieni polecany szczególnie osobom, którym szczególnie trudno jest dokonać zmian w swoim życiu z obawy przed nieznanym. Osoby takie, mimo że nie są zadowolone z obecnego stanu rzeczy, nie mogą znaleźć odwagi, by oderwać się od niezdrowych związków, nawyków, uzależnień lub własnej bierności. Po prostu nie wierzą w siebie i dlatego nie robią nic, aby zmienić swoją trudną pozycję.

Energia kwarcu dymnego pozwala przezwyciężyć marazm, własną nieśmiałość i strach przed zmianami, budując odwagę i poczucie własnej wartości.

Ponadto kwarc dymny neutralizuje pola elektromagnetycznego wytwarzanego przez niektóre codzienne urządzenia i zanieczyszczenia środowiska. Ma korzystny wpływ na dolegliwości jelitowe, zaburzenia czynności nerek i seksualne.

Naszyjnik zostanie estetycznie opakowany - gotowy na prezent.

TAGI: #kwarc dymny, #naszyjnik na jedwabnej nitce, #naszyjnik z kwarcu dymnego, #prezent dla kobiety
The Green Goose Studio

W pracowni The Green Goose Studio łączę dwie pasje: miłość do minerałów i malarstwo akwarelowe. Tworzę minimalistyczną biżuterię, w której rolę główną grają naturalne kamienie i kryształy. Szanuję ciężką pracę Natury, dlatego wybieram kamienie "nieleczone" i niebarwione. Nie znajdziesz u mnie "jadeitu" (chyba, że jest to jadeit birmański, kanadyjski lub rosyjski). Znajdziesz za to drobiazgi, które "zrosną" się z Tobą.

Każda sztuka biżuterii jest pakowana jak potencjalny prezent. To taki "cukiereczek", który miło się rozwija:)
Niech Moc będzie z Wami:)

Wszelkie prawa do projektów, zdjęć i opisów są wyłącznie moją własnością; kopiowanie w całości lub części oznacza naruszenie prawa zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy The Green Goose Studio

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top