1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Pierścionki
  4.  > las.rosa czyli pierścionek z jasnego dębu z kalcytem schowanym w lesie (nr 6111988)

LAS.ROSA CZYLI PIERŚCIONEK Z JASNEGO DĘBU Z KALCYTEM SCHOWANYM W LESIE

Mah.art

Cena: 139 zł

Dostępnych: 1 szt.

Wysyłka krajowa kurierem: 13,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 18,00 zł / 3,60 zł
Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych
las.rosa
Pierścionek z jasnego drewna dębowego z żółtym kalcytem schowanym w lesie.
Całość zatopiona w żywicy i lakierowana.
Kalcyt to energia radości, zdrowia, zadowolenia. Wzmacnia intelekt. Pomaga w sukcesie osobistym. Ogrzewa, dodaje otuchy, pomaga w dobrym przepływie energii, regeneruje czakrę splotu słonecznego, stabilizuje i wzmacnia emocje, stymuluje pozytywne procesy umysłowe. Daje pewność siebie.
Kolor żółty wzmacnia siły psychiczne, działa antydepresyjnie. Przynosi optymizm i radość życia. Pobudza intelekt i kreatywność.
Kolor może odrobinę różnić się w rzeczywistości.
W przypadku dopasowania, należy dodatkowo doliczyć 3-5 dni na realizację, i może się różnić od oryginału, ponieważ każdy jest robiony ręcznie.

TAGI: #drewniany, #kalcyt, #las, #naturalne drewno
Mah.art

Drewno, zatopione w srebrze, tworzy niepowtarzalną biżuterię. Drewno w połączeniu z naturalnym tworzywem, jakim jest kamień, jest powrotem do natury.

nowa promocja ♻️ NO WASTE ♻️
czyli 30% ZNIŻKI na wszystkie produkty z Twojego domowego recyclingu więcej na priv
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Mah.art

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top