DecoBazaar > Dom > Meble > Leżak z siedziskiem z worka po kawie (nr 4033864)

LEŻAK Z SIEDZISKIEM Z WORKA PO KAWIE

TRYKOT

Cena: 225 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 50,00 zł / 10,00 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 50,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 100,00 zł / 20,00 zł
Owocem współpracy pracowni TRYKOT z FABRYKĄ PALET jest drewniany leżak z siedziskiem wykonanym z oryginalnego worka po kawie na podszewce. Leżak jest produktem eko, gdzie wykorzystane zostały tkaniny recyklingowe.

OPIS:
- Leżak drewniany, składany z trójstopniową regulacją kąta oparcia, bez podłokietników,
- Rodzaj drewna: Brzoza,
- Możliwość wymiany tkaniny po odkręceniu dwóch, konfirmatów(wkrętów) za pomocą kluczyka imbusowego,
- Połączenie elementów: konfirmat (w miejscach nieruchomych)i śruba tulejowa (w miejscach ruchomych) - zapewnia swobodne składanie i regulację kąta oparcia,

Wymiary po złożeniu:
- Długość: 120cm
- Szerokość: 58cm
- Wysokość: 4,5cm - Waga: 5kg
- Wytrzymałość: do 120kg
- Każdy element można odkręcić i ponownie skręcić, elementy nie są nitowane na stałe,
- Leżak nie posiada podłokietników.

Czas oczekiwania na realizacje zamówienia to około 14 dni od momentu zaksięgowania płatności. W celu ustalenia dokładnej daty konieczny jest kontakt ze sprzedawcą.

TAGI: #drewno naturalne, #ekologiczny, #recykling, #worek juta
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy TRYKOT

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top