DecoBazaar > Sztuka > Grafika i plakat > LISEŁ | PLAKAT 50 X 70 (nr 5256973)

LISEŁ | PLAKAT 50 X 70

Pola Augustynowicz

Cena: 89 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 17,00 zł / 3,40 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 16,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 25,00 zł / 5,00 zł
Liseł| plakat 50 x 70 - Pola Augustynowicz

Plakat drukowany jest na wysokiej jakości papierze o gramaturze 215 g/m² ; ręcznie sygnowany. Wysyłany w estetycznej, tekturowej tubie, która chroni przez uszkodzeniem w transporcie. Postrzeganie kolorystyki grafiki zależy od ustawień jasności ekranu, dlatego barwy na wydruku mogą nieznacznie odbiegać od prezentowanych.

TAGI: #dla dzieci, #lis, #plakat, #pokoik dziecięcy
Pola Augustynowicz

Jestem Pola, mieszkam w Poznaniu. Uwielbiam wszystko, co jest związane ze sztukami wizualnymi. Odkąd tylko pamiętam, rysuję. Każdego dnia. Przez kilka lat pracowałam w agencjach reklamowych jako grafik, jednak dopiero żywot freelancera przyniósł mi satysfakcję i radość z życia :) Długo czekałam na to, by móc w pełni zająć się ilustracjami. Obecnie tworzę plakaty, które znajdują domy w wielu krajach, ilustruję też artykuły i książki, prowadzę warsztaty, biorę udział w wystawach. Możesz mnie spotkać na różnych targach związanych z designem. Śmiało sięgam po marzenie, jakim jest rozwój mojej marki - już niedługo w tym sklepie będziesz mógł nabyć nie tylko rzeczy z papieru, lecz także tekstylia, ceramikę... Moją drugą, wielką pasją jest kynologia i wystawy psów, mam Morrisa - Setera Angielskiego. Lubię herbatę, maliny i peonie. Jeśli masz do mnie jakieś pytania albo chcesz się po prostu przywitać, pisz śmiało.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Pola Augustynowicz

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top