1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Naszyjniki
  4.  > Naszyjnik "Plaster miodu". Kolekcja "Bee Cell" (nr 6396156)

NASZYJNIK "PLASTER MIODU". KOLEKCJA "BEE CELL"

Antonina Żero

Cena: 325 zł

Dostępnych: 2 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 14,00 zł / 2,80 zł
Kurier: 34,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 56,00 zł / 11,20 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
Naszyjnik z kolekcji "Bee Cell" przedstawia plaster miodu wykonany ze srebra próby 925. Kamień widoczny na naszyjniku to cytryn.
Do naszyjnika przymocowany jest na stałe łańcuszek, którego długość mogę dowolnie wyregulować na życzenie klienta.
Naszyjniki widoczne na zdjęciach różnią się rodzajem łańcuszka.

TAGI: #handmade rekodzieło, #prezent dla niej, #prezent handmade dla niej, #srebro 925
Antonina Żero

Dlaczego?
Ponieważ wierzę, że każda osoba jest indywidualnością, a każde pomieszczenie - unikalne.

Jak?
Poprzez prostą biżuterię podkreślam urodę osoby, która ją nosi. Podobnie jak tworząc dyskretne formy użytkowe nadaje atmosferę pomieszczeniu, w którym się znajdą.

Kim jestem?
Nazywam się Antonina Żero i jestem jubilerem. Pochodzę z Łodzi, gdzie zdobyłam wykształcenie w zakresie projektowania form złotniczych. Projektowania, wykonywania oraz naprawy biżuterii uczyłam się w pracowniach w Polsce oraz w Norwegii na przestrzeni ostatnich lat.
Mój zawód to moja wielka pasja, której z przyjemnością poświęcam czas.

Moja oferta:
Projekty autorskie do kupienia online, zamówienia indywidualne wykonywane według projektu klienta, naprawy.
Zapraszam do kontaktu!
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Antonina Żero

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top