1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Naszyjniki
  4.  > Naszyjnik z monetą 1 Cent USA. Możliwość personalizacji (nr 6339010)
Dzień Darmowej Dostawy 2019

NASZYJNIK Z MONETĄ 1 CENT USA. MOŻLIWOŚĆ PERSONALIZACJI

Langner Design

Cena: 69 zł

Dostępnych: 2 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: za darmo
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 19,00 zł / 3,80 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Naszyjnik wykonany z monet 1 Cent USA, miedzi i stali szlachetnej 316L. Element główny został zabezpieczony specjalnym lakierem konserwatorskim, który jest trwały i nie zmienia koloru wyrobu, nie dopuszczając również do zabrudzeń w kontakcie ze skórą człowieka.
Wszystkie monety zostały wcześniej odtłuszczone i wytrawione. Następnie wyrób poczerniony, częściowo matowiony, wypolerowany i ręcznie "przetarty" bez żadnego uszczerbku dla monet.
Tutaj moneta(y) z roku 1979, jeśli chcesz konkretny rok, to dysponuję monetami 1₡ USA z lat 1964-1982, oprócz roku 1965 i 1972. Mogę też na specjalne zamówienie wykonać wyrób z rocznikami poniżej 1964 i rocznikami 1965 i 1972, lecz czas realizacji wydłuży się i cena będzie wyższa. Monety te od 1983 roku nie są już produkowane z miedzi a z cynku pokrytego cienką warstwą miedzi. Nie ma możliwości wykonania tego wyrobu z monetami powyżej 1982 roku.
Waga: 19,7g
Obwód ok. 45cm (standard), mogę wykonać dowolny rozmiar pod specjalne zamówienie.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Wysyłka Pocztą Polską - przesyłka polecona priorytetowa (rejestrowana). Zazwyczaj dociera do odbiorcy w ciągu 1-2 dni roboczych. Wysyłam następnego dnia rano po otrzymaniu informacji o zaksięgowaniu wpłaty.

TAGI: #moneta
Langner Design

Biżuteria i rzeźba artystyczna wykonywana tradycyjnymi metodami jubilerskimi z uwzględnieniem nowoczesnych technik, takich jak: foldforming, air chasing, emaliowanie ogniowe, sgraffito i innych. Wyroby wykonywane są z jubilerską dokładnością. Jeśli wyrób wygląda na "niedopracowany", to tak miało być:) Gra kolorów, faktur, różnorodność materiałów i artystyczne spojrzenie. U mnie znajdziesz wyroby, które wymagają sporego nakładu pracy, znajomości jubilerstwa i są niepowtarzalne. Satysfakcją dla mnie staje się nie tylko sprzedaż ale przede wszystkim zadowolenie klienta(ki). Moje wyroby to nie tylko ozdoba kobiety, to też (a może przede wszystkim) jej prestiż. Kupujesz wyroby, których nikt nie ma. Tworzę pojedyncze, unikatowe dzieła lub krótkie serie. Jeśli masz jakieś pytania do mnie, to pisz. Kolory wyrobów i ich jasność na zdjęciu mogą nieco się różnić w rzeczywistości, w zależności od ustawień monitora oraz oświetlenia. Ceny promocyjne!...............
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Langner Design

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top