1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Naszyjniki
  4.  > Oliwin i Wezuwianit - naszyjnik na jedwabnej nitce (nr 6321925)
Dzień Matki 2021

OLIWIN I WEZUWIANIT - NASZYJNIK NA JEDWABNEJ NITCE

The Green Goose Studio

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Delikatny naszyjnik wykonany ręcznie z prawdziwego wezuwianitu i oliwinu (a właściwie z jego szlachetnej odmiany - perydotu), jedwabnego, cieniutkiego sznureczka i srebra.

- oliwin/perydot - fasetowane koraliki 2 mm,
- wezuwianit - 8 x 6,5 mm (1) i 5,8 5,8 mm (2)

♥ Oliwin (Perydot) - kamień dla osób urodzonych w czerwcu - idealny do leczenia emocji i złamanych serc. Oczyszcza zranione uczucia, zmniejsza zazdrość i gniew.

Aktywuje czakrę serca i czakrę splotu słonecznego.

♥ Wezuwianit to bardzo energetyczny kamień.
Wzmacnia siłę wolę i pragnienia serca. Pomaga w znalezieniu własnej ścieżki w życiu, zmianie pracy lub zawodu, zmianie relacji w uczuciach i pozbyciu się starych wzorców myślowych.

Wezuwianit jest idealny do zwalczania negatywnych myśli i przywracania entuzjazmu i optymizmu. Obsługuje ogólną transformację. Oddala lęki i depresyjne myśli, uwalnia od gniewu, dodaje mądrości w niebezpiecznych sytuacjach.
Wyzwala również "energię" współpracy i lojalności, dlatego jest dobry na prezent dla młodych małżonków lub nowo powstałych firm.

TAGI: #naszynik minerały, #oliwin, #perydot, #wezuwianit
The Green Goose Studio

W pracowni The Green Goose Studio łączę dwie pasje: miłość do minerałów i malarstwo akwarelowe. Tworzę minimalistyczną biżuterię, w której rolę główną grają naturalne kamienie i kryształy. Szanuję ciężką pracę Natury, dlatego wybieram kamienie "nieleczone" i niebarwione. Nie znajdziesz u mnie "jadeitu" (chyba, że jest to jadeit birmański, kanadyjski lub rosyjski). Znajdziesz za to drobiazgi, które "zrosną" się z Tobą.

Każda sztuka biżuterii jest pakowana jak potencjalny prezent. To taki "cukiereczek", który miło się rozwija:)
Niech Moc będzie z Wami:)

Wszelkie prawa do projektów, zdjęć i opisów są wyłącznie moją własnością; kopiowanie w całości lub części oznacza naruszenie prawa zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy The Green Goose Studio

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top