DecoBazaar > Sztuka > Grafika i plakat > oryginalna grafika do ramki cykl Body Flowers /A3/, rysunek tuszem (nr 5683970)

ORYGINALNA GRAFIKA DO RAMKI CYKL BODY FLOWERS /A3/, RYSUNEK TUSZEM

Pracownia Artystyczna Krystyna Siwek

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Malowany ręcznie czarnym tuszem na białym bezkwasowym papierze akwarelowym o gładkiej fakturze, która idealnie uzupełnia się z delikatnością użytego tuszu.
Praca pochodzi z cyklu "Body Flowers" - nawiązującego do relacji międzyludzkich i uczuć, elegancki minimalizm w tonacji czarno-białej pasujący nie tylko do nowoczesnych wnętrz.

Każda z prac wykonana jest ręcznie, co nadaje jej niepowtarzalny charakter.
Rok powstania: 2017
Sygnowany
Wymiary A3 (30x42),
Pasuje do standardowych ramek
Cena nie dotyczy oprawy, zdjęcia w ramce mają charakter poglądowy

Bezpieczna i szybka wysyłka, solidne opakowanie zabezpieczające przed uszkodzeniem i wilgocią.

TAGI: #grafiki czarnobiałe, #grafiki na ścianę, #nowoczesna grafika do salonu, #obrazy grafiki do sypialni
Pracownia Artystyczna Krystyna Siwek

Moje rysunki determinują bimorficzne kształty wyrażające złożoność relacji międzyludzkich i emocji.
Rysuję głównie tuszem na papierze akwarelowym.
Eksperymentując z kaligrafią stworzyłam świadomy cykl prac. Zanurzając w tuszu emocje nadałam im formę, która jest charakterystyczne dla mojej twórczości.

Jeżeli spodobał Ci się któryś z moich sprzedanych obrazów lub chciałbyś zakupić obraz w innym formacie, zapraszam do kontaktu :)
Czas realizacji złożonych zamówień ok.5-7 dni
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Pracownia Artystyczna Krystyna Siwek

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top