1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Pierścionki
  4.  > Pierścionek z niobu, głowa geparda. Regulowany (nr 6730302)

PIERŚCIONEK Z NIOBU, GŁOWA GEPARDA. REGULOWANY

Langner Design

W dniach 16.06.2022 - 25.06.2022 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupisz ten produkt podczas trwania urlopu, wysyłka będzie zrealizowana po 25.06.2022.

Cena: 139 zł

Dostępnych: 2 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 16,00 zł
Paczkomat InPost: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Pierścionek wykonany ręcznie ze stopu niobu (bez niklu). Głowa geparda. Niob to pierwiastek z grupy metali przejściowych o prawie identycznych parametrach co srebro, np masa atomowa oraz gęstość, nie utlenia się, nie brudzi skóry. Odkryty w 1801 roku, od niedawna stosowany w jubilerstwie ze względu na zwiększoną możliwość jego pozyskiwania (jego cena jest zbliżona do ceny srebra). Cały element wycinany piłką włosową z blachy 1 mm oraz nawiercany. Blacha utwardzana poprzez walcowanie i późniejsze młotkowanie przy nadawaniu kształtu. Szlifowany i przecierany na satynę. Możliwość regulacji o dwa rozmiary (mniejszy/większy). Zalecam jednak podawanie swojego rozmiaru, wtedy regulacja może nie być potrzebna a przecięcie jedynie ułatwi zakładanie i zdejmowanie pierścionka.

W rzeczywistości wyrób prezentuje się lepiej;)

Wymiar głowy geparda: ok. 17mm x 17mm

Wąsy obrączki o szerokości ok. 7,5mm

Waga: ok. 4,4 g (zależna od rozmiaru)

Każdy egzemplarz będzie nieco inny. Sygnowany stemplem artysty. Mogę też wybić od strony wewnętrznej lub zewnętrznej na końcach "wąsów" inicjały z liter o wysokości 1,5mm (usługa bezpłatna). Na innej mojej aukcji wersja wykonana z czystej, polskiej miedzi.

W gratisie ściereczka do czyszczenia wyrobów ze złota, srebra i metali kolorowych.

TAGI: #niob, #prezent, #regulowany, #srebro
Langner Design

Biżuteria artystyczna wykonywana tradycyjnymi metodami złotniczymi z uwzględnieniem nowoczesnych metod oraz technik własnych. Wyroby wykonywane są z jubilerską dokładnością. Gra kolorów, faktur, różnorodność materiałów i własne spojrzenie.
Tworzę pojedyncze, unikatowe prace lub krótkie serie. Nie składam wyrobów z kupowanych elementów, wszystko jest ręcznie wykonane przeze mnie. Kupujesz wyroby unikatowe.
Jeśli masz jakieś pytania do mnie, to pisz.
Kolory wyrobów oraz ich jasność na zdjęciu mogą nieco się różnić w rzeczywistości, w zależności od ustawień monitora lub oświetlenia, w jakim wyrób jest aktualnie oglądany.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami, min. jako podmiot zwolniony z VAT oraz z obowiązku posiadania kasy fiskalnej, nie wystawiam paragonów fiskalnych. Na życzenie mogę wypisać paragon ręcznie (z pieczątką).

Wyroby pakowane są prezentowo (pudełko, woreczek lub koperta - losowo).
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Langner Design

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top