1. DecoBazaar
  2.  > Dziecko
  3.  > Misie i przytulanki
  4.  > Przytulanka Lisek (nr 6813334)

PRZYTULANKA LISEK

Żaneta Karwat ART

Cena: 160 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 20,00 zł / 4,00 zł
Paczkomat InPost: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 50,00 zł / 10,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Urocza przytulanka w ciepłych kolorach pastelowej jesieni - śpiący lisek-urwisek w sukience, pachnący (do wyboru) czekoladą lub wanilią.
Szyta i malowana ręcznie przy użyciu bezpiecznych surowców.
Idealna dla miłośników leśnych zwierzątek i przytulania.
Zapakowana na prezent - w ozdobne, ekologiczne pudełko wraz z Certyfikatem Autentyczności i wierszykiem.
Długość całkowita 40cm.
Żaneta Karwat ART

Witaj. Jestem absolwentką dziennikarstwa, miłośniczką piękna i Aniołów oraz tropicielką magii ukrytej w codzienności.
Tworzenie (malowanie, rysowanie, szycie, praca z drewnem, pisanie wierszy dla dzieci, prowadzenie kraetywnych warsztatów) to moja wielka miłość oraz wymarzony sposób na życie.
Zapraszam Cię do podróży po moim małym decobazarowym atelier.
Mam nadzieje, że wśród unikatowych Aniołów, dekoracji drewnianych, biżuterii i przytulanek znajdziesz coś, co Cię zachwyci i skradnie Twoje serce.
Przyjemnych zakupów :)
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Żaneta Karwat ART

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top