1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje ścienne
  4.  > Obrazy
  5.  > Tu i Teraz, Obraz akrylowy na płótnie (nr 6857681)

TU I TERAZ, OBRAZ AKRYLOWY NA PŁÓTNIE

IRIS MANUFAKTURA

Cena: 1900 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: za darmo
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): za darmo
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Obraz 'Tu i Teraz' z cyklu 'Oko Duszy' przedstawia wizję otaczającej na Przestrzeni, Rzeczywistości i Kosmosu. To magiczny moment, wyjątkowa chwila obecna Tu i Teraz, którą warto jak najlepiej wykorzystać. Niech każdy wykorzysta jak najlepiej swoje "Tu i Teraz' aby w księdze życia zostały zapisane same niezwykłe momenty.
Tytuł: Tu i Teraz
Technika: akryl na płótnie
Wymiary: 70x50cm
Obraz ma pomalowane boki (kontynuacja obrazu), nie wymaga oprawy. Zabezpieczony werniksem matowym.
Sygnowany przód i tył, dołączam Certyfikat Autentyczności.

Tagi: #akryl na płótnie, #kosmos, #wszechświat

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
IRIS MANUFAKTURA

Witaj w moim świecie!
-odrobina wyobraźni, trochę natchnienia, szczypta pasji tworzenia-
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy IRIS MANUFAKTURA

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top