1. DecoBazaar
  2.  > Pan
  3.  > Akcesoria
  4.  > Twoje zdjęcie/grafika w spinkach (nr 4780796)

TWOJE ZDJĘCIE/GRAFIKA W SPINKACH

muamua design

W dniach 31.05.2023 - 10.06.2023 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupiłeś ten produkt podczas trwania urlopu, wysyłka będzie zrealizowana po 10.06.2023.

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Spinki do mankietów na indywidualne zamówienie :)
Malutkie dzieła sztuki, które łączą nowoczesność z odrobiną antycznego powiewu. Obrazki pod szkiełkiem to Twoja grafika lub zdjęcie opracowana przeze mnie, tak by perfekcyjnie pasowała pod szkiełko. Idealny i spersonalizowany prezent dla Pana od Pani ;)

Wymiary:
Grafika pod szkiełkiem 16 mm

Wykorzystane materiały:
baza spinek w kolorze srebra
miniaturka grafiki/fotografii na wysokiej jakości papierze fotograficznym

Metoda produkcji:
handmade by muamua design

Tagi: #grafika, #spinki, #spinki do mankietów, #zdjęcie

Ten produkt sprzedaje przedsiębiorca. Co to oznacza?
Dane firmy: muamua design Karolina Gościniak
Naprawa 532, 34-240 Jordanów
NIP: 937-246-71-53
muamua design

Romantycznie, nostalgicznie, folkowo.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy muamua design

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top