1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje i dodatki
  4.  > Inne
  5.  > Velociraptor (nr 6524988)

VELOCIRAPTOR

JMazurCraft

Cena: 389 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 17,00 zł / 3,40 zł
Paczkomat InPost: 12,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 98,00 zł / 19,60 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
► Repusowany szkielet (na podstawie skamieliny) jednego z najsławniejszych raptorów. Idealny prezent dla miłośników dinozaurów, czaszek, magii, paleontologii a także filmu Jurassic Park!

► Wymiary ramki: 23x23 cm

► Każdy nasz obrazek jest ręcznie repusowany kawałek po kawałku za pomocą młotka i specjalnych narzędzi (puncyn) w blasze miedzianej, pomalowany ogniem, oksydowany i częściowo zabezpieczony lakierem. Poświęcamy im wiele godzin czasu i uwagi :). Poprzez specyficzny proces ręcznego “wykuwania" obrazków każdy z nich jest unikatem. Nawet ten sam wzór wykonany po raz drugi nie będzie identyczny!

♥ Dziękujemy, że wybierasz polskie rękodzieło ♥

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
UWAGA: ze wzlędu na pandemię covid-19 aktualnie nie mamy możliwości wysyłki zagranicznej, wysyłki będą realizowane po ponownym uruchomieniu usługi Global Express przez Pocztę Polską - prosimy o przemyślane zakupy i w razie wątpliwości o kontakt :). --- Jesteśmy małą pracownią rzemieślniczą (w kombinacji 2 + pies ;)) z Górnego Śląska. Jako, że natura jest jedną z naszych największych inspiracji staramy się, aby jak największa część wykorzystywanych przez nas materiałów pochodziła z recyklingu....

TAGI: #czaszka, #dinozaur, #kości, #kościotrup
JMazurCraft

Jesteśmy małą pracownią rękodzielniczą ulokowaną w niewielkiej miejscowości na Górnym Śląsku. Działamy w zespole 2 + pies :). Naszą największą pasją jest repusowanie, czyli starożytna technika złotnicza, ale nasza działalność nie kończy się na niej. Wykonujemy także elementy wystroju wnętrz i ogrodu z miedzi i naturalnych materiałów. Wszystko co u nas powstaje zostało wykonane ręcznie od początku do końca przez nas samych!

UWAGA: ze wzlędu na pandemię covid-19 aktualnie nie mamy możliwości wysyłki zagranicznej, wysyłki będą realizowane po ponownym uruchomieniu usługi Global Express przez Pocztę Polską - prosimy o przemyślane zakupy i w razie wątpliwości o kontakt :).
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy JMazurCraft

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top