1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Metalowe przedmioty
  4.  > Walizkowa maszyna do pisania model 30/40 Erika, Niemcy 1971 rok. (nr 6398697)

WALIZKOWA MASZYNA DO PISANIA MODEL 30/40 ERIKA, NIEMCY 1971 ROK.

Good Old Things

Cena: 370 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 18,00 zł
Paczkomat InPost: 10,00 zł
Paczka w Ruchu: 10,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 100,00 zł / 20,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Walizkowa maszyna do pisania model 30/40 wyprodukowana przez wschodnioniemiecką firmę Erika, ten typ modelu został wykonany w 1971 roku (typ 4702808). Firma Erika stanowiła podstawę i inspirację do produkcji wielu innych maszyn takich jak Optima, Prasident, Aztecs, CBM, Robotron etc. Maszyny z serii 30/40 będące kolejno trzecią i czwartą generacją maszyn marki Erika stanowią niepodważalny wzór maszyny do pisania i są uważane za kanon wzornictwa przemysłowego. Firma Erika stanowi jedną z najistotniejszych firm zajmujących się produkcją maszyn dopisania w historii, a maszyny z serii 30/40 można odnaleźć jako eksponaty w wielu muzeach techniki na całym świecie.
Prezentowany przez nas egzemplarz zachowany jest w bardzo dobrym stanie, z niewielkimi śladami użytkowania. Maszyna jest sprawna, wymaga jedynie wymiany taśmy, która z racji wieku zdążyła już wyschnąć.
Wymiary:
wysokość 13 cm | szerokość 33 cm | głębokość 36
cm |
Wymiary w walizce:
wysokość 16 cm | szerokość 38 cm | głębokość 38 cm

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Good Old Things

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top